Kuldīgas slimnīcas katlu mājā noticis ugunsgrēks

Pirmdien paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks izcēlās Kuldīgas slimnīcas katlu mājā, informēja  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta  (VUGD) pārstāve Viktorija Šembele.

VUGD plkst. 10:23 saņēmis informāciju, ka Kuldīgas slimnīcas katlu mājai ir aizdedzies jumts. Ņemot vērā to, ka slimnīca ir paaugstinātas bīstamības objekts, uz notikuma vietu tika izsūtītas septiņas autocisternas un vienas autokāpnes no Kuldīgas, Alsungas, Skrundas, Ventspils, Aizputes, Saldus un Kuldīgas.

Kad pirmie ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, bija redzams, ka no katlu mājas jumta nāk dūmi, bija redzama arī atklāta liesma.

Paralēli dzēšanas darbiem tika veikti pasākumi, lai no liesmām pasargātu slimnīcas ēku, kas ar katlu māju savienota ar gaisa pārvadu.Ugunsdzēsēju glābēju prioritāte bija slimnīcas pasargāšana no liesmām.

Katlu mājai dega jumts un siltinājums 250m2 platībā. Lai varētu likvidēt ugunsgrēku, kopumā tika demontēts jumta segums 480m2 platībā. Katlu mājas jumta demontāžas darbos tika iesaistīts arī pašvaldības autopacēlājs.

Ugunsgrēks pilnībā tika likvidēts plkst. 14:27. Slimnīcas personāla un slimnieku evakuācija nebija nepieciešama. Veicot dzēšanas darbus, cieta divi ugunsdzēsēji.

Paralēli dzēšanas darbiem tika sasaukta un notika Kuldīgas civilās aizsardzības komisijas sēde.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti