Kozlovskis: Traģisko avāriju samazināšanai jāuzlabo ceļu infrastruktūra

Pēdējās dienās uz Latvijas autoceļiem notikušas vairākas traģiskas avārijas, kurās dzīvību zaudējuši gan gājēji, gan braucēji. Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (“Vienotība”) Latvijas Radio raidījumā „Krustpunktā” teica, ka ar policijas spēkiem vien avāriju skaitu neizdosies samazināt, ir jāuzlabo arī ceļu infrastruktūra.

Ceturtdien, 14.decembrī, no rīta uz avārijām bagātās, nesen izremontētās Tīnūžu - Kokneses šosejas pēc divu auto sadursmes dzīvību zaudējis viens cilvēks, bet trīs cietuši.

Kozlovskis norādīja, ka nākotnē “ļoti nopietni ir jādomā par ceļu būvniecības nākamo stratēģiju, kur mēs būvēsim jaunus ceļus”.

Iekšlietu ministrs Rihards KozlovskisZane Mače

  “Manuprāt, šīs sadalošās joslas pilnīgi noteikti, kur tas iespējams, ir jāveido. Lietuvā redzam, ka tajās vietās, kur krustojas ceļi ar galvenajiem ceļiem, ir noteikti izveidotas sadalošās joslas, brīdinājumi, ātruma samazinājuma vietas,” norādīja Kozlovskis.

  “Es saprotu, ka situācija ir tāda diemžēl, ka mums tie līdzekļi ir nepietiekami, ceļu stāvoklis, protams, kopumā Latvijā nav labākais un, protams, ir jāuzlabo. Un mans uzskats ir, ka ir jāinvestē noteikti arī infrastruktūrā, lai mēs izvairītos no šiem traģiskajiem gadījumiem,” pauda ministrs.

  “Tikai un vienīgi ar policijas resursu vai fotoradariem, es domāju, ka mēs nevarēsim atrisināt šo problēmu,” piebilda ministrs.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti