KNAB pieķer «Rēzeknes namsaimnieka» juristu kukuļņemšanā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Rēzeknes prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret SIA “Rēzeknes namsaimnieks” juristu par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu.

KNAB aicina:

KNAB aicina iedzīvotājus un uzņēmējus, kuru rīcībā ir ziņas par prettiesiskas labumu pieprasīšanu, sniegt šo informāciju KNAB Ziņojumu centrā Brīvības ielā 104, Rīgā (bezmaksas uzticības tālrunis: 80002070), [email protected]  Anonimitāte garantēta.

KNAB krimināllietā iegūtie pierādījumi norāda, ka pašvaldības uzņēmuma jurists, radot priekšstatu, ka ir nokārtojis, lai SIA “Rēzeknes namsaimnieks” pārstāvis paraksta darbu pieņemšanas nodošanas aktu par veiktajiem darbiem, pieņēma prettiesisku labumu 200 eiro apmērā no privātuzņēmēja prokūrista, informēja KNAB.

Papildus tam KNAB pirmstiesas izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka Rēzeknes pašvaldības uzņēmuma pārstāvis prettiesisku labumu 1500 eiro apmērā pieprasīja un pieņēma no privātuzņēmuma prokūrista par daudzdzīvokļu mājas fasādes atjaunošanas darbu pieņemšanu un finansējuma saņemšanu no SIA “Rēzeknes namsaimnieks”.

KNAB norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti