Izsolē pārdots nodegušo Reģu komplekss

Zem izsoles āmura 19. gadsimta beigās celtā Reģu muiža nonāca pirms aptuveni četriem gadiem, kad ugunsgrēkā gāja bojā 26 sociālās aprūpes centra iemītnieki. Izsoles uzvarētājs Reģus nopirka par aptuveni 25 tūkstošiem latu. Kopā tika pārdotas vairākas palīgceltnes, arī katlu māja un aptuveni pieci hektāri zemes.

Valstij beidzot izdevies pārdot nodegušo Reģu pansionāta ēku kompleksu. To par aptuveni 25 tūkstošiem latu iegādājies uzņēmējs Valentīns Kokalis. Pagaidām gan šī informācija oficiāli vēl netiek apstiprināta.
*
Zem izsoles āmura 19. gadsimta beigās celtā Reģu muiža nonāca pirms aptuveni četriem gadiem, kad ugunsgrēkā gāja bojā 26 sociālās aprūpes centra iemītnieki. Pansionāta darbinieki pēc traģiskās nelaimes vairs nevēlējās atgriezties šajā mājā. Sociālās aprūpes centrs pārcēlās uz citām telpām, bet Reģus izlika pārdošanai. Pirmā izsole pērn decembrī bija neveiksmīga, tāpēc akciju sabiedrības Valsts Nekustamie īpašumi pārstāvis Guntis Ziedonis kompleksa pārdošanu dēvē par ļoti labu darījumu.
Izsoles uzvarētājs Reģus nopirka par aptuveni 25 tūkstošiem latu. Kopā tika pārdotas vairākas palīgceltnes, arī katlu māja un aptuveni pieci hektāri zemes. Vietēji to vērtē kā ļoti skaistu un neskartu vietu. Pie ēkas bija skaists parks un labs piebraucamais ceļš. Alsungas novada domes priekšsēdētājs Grigorijs Rozentāls ir priecīgs par īpašnieku maiņu Reģiem.
Iespējams, Reģu ēku kompleksu nosolījis pazīstamais Ventspils uzņēmējs Valentīns Kokalis. Latvijas radio to apstiprināja vairāki avoti. Kokalim jau pieder viesnīca Kuldīgā.
Oficiāli Reģu pircējs būs zināms tikai tad, kad tiks samaksāta nauda. Ja tas netiek izdarīts divu nedēļu laikā, tiesības ēku nopirkt nonāk nākamajam izsoles dalībniekam.
Jaunā īpašnieka darbībai ar bijušo pansionātu "Reģi" nekādu īpašu prasību vai ierobežojumu nav, jo objektam nav piešķirts pieminekļa statuss.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt