Panorāma

Panorāma

Panorāma

«Ulubelē» nonāk pamesti kucēni

Traģiska avārija Jūrmalā

Izmeklētāji izvērtēs četriem gājējiem Jūrmalā liktenīgā negadījuma apstākļus

Negadījumi, kad viena automašīna vienlaikus notriec četrus gājējus ir ļoti reti. Trīs no sestdien Jūrmalā notriektajiem gājējiem guvuši smagas traumas, vienu mediķiem glābt neizdevās. Valsts policija norāda – gājēji brauktuvi šķērsoja neatļautā vietā, un negadījuma apstākļus vēl noskaidros izmeklēšanā.

Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece Vineta Mistre atturējās vērtēt, vai automašīnas vadītājs nepārkāpa atļauto ātrumu. "Sākotnējos materiālos nekas par to neliecina, bet, protams, ka tas tiks skaidrots izmeklēšanas gaitā un tiks vērtēta gan vadītāja rīcība, gan pašu gājēju rīcība," viņa paskaidroja.

Ielai, ko šķērsoja gājēji, ir četras joslas un satiksme brīžiem ir ļoti intensīva. Auto viņiem uzbrauca diennakts tumšajā laikā. Pie viņu apģērba netika atrasti atstarojoši elementi.

Cietušie ar vairāku ķermeņa daļu ievainojumiem sestdien nogādāti Austrumu slimnīcā. Slimnīcā norāda, ka ģimene komentārus nevēlas sniegt, vienlaikus neatklājot vai cietušie ir vienas ģimenes locekļi.

Par to, ka šajā vietā sestdien notika traģēdija, Jūrmalā Meža prospekta un Skujienes ielas krustojumā vairs nav nekādu liecību. Abās ielas pusēs ir sabiedriskā transporta pieturas - daļa gājēju novērtē situāciju un brauktuvi nemēģina šķērsot. Aptuveni divsimt metru tālāk ir regulējama gājēju pāreja.

Tomēr Latvijas Televīzija pārliecinājās, ka ne visi mācās no citu nelaimes. Vīrietis ar bērnu gandrīz desmit minūtes vēroja satiksmi un novērtēja situāciju, līdz izlēma šķērsot ielu tajā pašā vietā, kur notika negadījums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti