Izbēgušo Olaines cietumnieku meklē arī narkomānu midzeņos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Likumsargiem joprojām nav izdevies noķert piektdien no Olaines cietuma izbēgušo noziedznieku. Pārbaudītas vairākas versijas par izbēgušā Sergeja Jeļisejeva atrašanās vietu, tomēr tās nav apstiprinājušās.

Izbēgušais dzimis 1990.gadā un iepriekš astoņas reizes tiesāts, pēdējo reizi – par laupīšanu.. Viņa pazīmes – metru astoņdesmit garš, kalsns, ļoti īsiem matiem. Labi pamanāma kreisās auss ļipiņas trauma. Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece Ilona Spure aicina iedzīvotājus arī turpmāk būt atsaucīgiem un informēt Valsts policiju, ja ir kas zināms par izbēgušā cietumnieka atrašanās vietu:

„Mēs šobrīd ļoti, ļoti ceram uz sadarbību gan ar Valsts policijas struktūrām, gan uz sabiedrības atbalstu un izpratni. Protams, pienāk zvani un informācija, kas ne vienmēr ir patiesa. Mēs pārbaudām jebkuru informāciju par iespējamo atrašanās vietu, kur varētu mitināties vai nakšņot šī persona. Tas, ka personai ir nosliece uz narkotiku lietošanu, varētu būt viena no pazīmēm, ka varbūt viņš uzturas tādā vietā, kur biežāk ir sastopami cilvēki ar narkotiku atkarību,” stāsta Spure.

Pašlaik diemžēl nav apstiprinājusies neviena versija, kur šī persona varētu atrasties, bet meklēšanas darbs tiek turpināts. Spure piebilst, ka speciālisti gan no Iekšlietu ministrijas struktūrām, gan no Ieslodzījuma vietu pārvaldes strādā dienu un nakti, meklējot izbēgušo cietumnieku.

Jau ziņots, ka naktī uz piektdienu no Olaines cietuma aizbēdzis notiesātais Sergejs Jeļisejevs. Notiesātā pazīmes: augums 180 cm, kalsns, ļoti īsi mati. Bija ģērbies tumšā sporta jakā un tumšās biksēs. Īpašas pazīmes: labi pamanāma kreisās auss trauma.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti