Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbībai – 35 miljoni eiro

Pievilcīga uzņēmējdarbība, tīra dzīves vide, mazo ostu attīstība un atbalsts darbaspēka mobilitātei un nodarbinātībai – tās būs prioritātes Igaunijas  - Latvijas pārrobežu sadarbības programmā laikā no 2014.-2020. gadam un kam piešķirts 35 miljonu eiro liels ES finansējums.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas virzītā programma, kuru otrdien valdības sēdē atbalstīja Ministru kabinets, darbosies vairākos Latvijas - Kurzemē, Vidzemē, Rīgā, Pierīgā, kā arī Igaunijas reģionos – Dienvidigaunijā un Rietumigaunijā. 35 miljonu eiro finansējums ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda piešķirts.

Lai panāktu nospraustos mērķus, ir nolemts rekonstruēt trīs ceļu posmos, kas šķērso robežu, tādējādi nodrošinot pieeju pakalpojumiem un darbavietām.

Programma ir turpinājums tai pārrobežu sadarbībai, kas aizsākās 2007.-2013.gadā un kurā bija īstenoti 67 kopīgi pārrobežu projekti uzņēmējdarbībā, zinātnē, kultūrā, sadarbībā ugunsgrēku gadījumos, ceļu sakārtošanā, jūras teritorijas plānošanā un citās sfērās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti