Rīta Panorāma

Balto degunradzi gatavo lidojumam uz Japānu

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Intervija ar VID ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi

Ienākumu deklarāciju iesniedzējiem pirmajā nedēļā VID atmaksājis 10 miljonus eiro

Izvērtējot pirmajā nedēļā saņemtās iedzīvotāju ienākumu deklarācijas, Valsts ieņēmumu dienests (VID) veicis pārmaksāto nodokļu atmaksu 10 miljonu eiro apmērā.

No 1. marta iedzīvotājiem ir iespējams VID iesniegt gada ienākumu deklarācijas par 2020. gadu. Covid-19 noteikto ierobežojumu dēļ pagaidām deklarācijas var iesniegt tikai elektroniski vai sūtot tās pa pastu.

“Valsts ieņēmumu dienesta sistēma strādā ļoti labi. Pirmajās dienās iesniegtas 360 tūkstoši deklarāciju un jau ir veikta atmaksa 10 miljonu eiro apmērā. Strādājam ātri, saprotam, ka cilvēkiem vajag naudu,” intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Jaunzeme norādīja, ka pērn salīdzinājumā ar gadu iepriekš būtiski saruka papīra formātā iesniegto deklarāciju skaits. Pērn tie bija 60 tūkstoši cilvēku, bet iepriekš – gandrīz 160 tūkstoši cilvēku.

“Tas nozīmē to, ka kritums bijis ļoti būtisks. Un ir pamats domāt, ka šobrīd būtu vēl vairāk, kas varētu iesniegt elektroniski,” sacīja VID vadītāja.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti