«Ideju teniss» aicina domāt – ko un kā darīt Latvijas simtgadei

Novembra pirmo nedēļu - no 2. līdz 6. novembrim – Latvijas Radio 1 katru darba dienas rītu  piedāvāsi speciālo projektu - "Ideju teniss". 

 “Ideju teniss” aicina izdomāt kopā – ko, kā un kāpēc darīt Latvijas simtgadei! Raidījumu varēs dzirdēt  no pulksten 9:05 līdz  10:00 Latvijas Radio 1.  

Kā Latviju pievienot Latgalei? Jau 2.novembrī Ideju teniss skanēs tiešraidē no Rēzeknes vēstniecības GORS! Lai godam svinētu Latvijas simtgadi, meklēs idejas arī tam  “Kas ir ražots Latvijā?” 

Kā panākt, lai bēgļi kļūtu par ekonomikas dzinējspēku, nevis dižķibeli? 3.novembrī Ideju teniss  - tiešraidē no Cēsu koncertzāles. “Ideju teniss” meklēs idejas arī tam, kā līdz Latvijas simtgadei paveikt kultūras mantojuma revīziju.

Kā līdz Latvijas simtgadei restartēt Latvijas partiju sistēmu? 4.novembrī “Ideju teniss” tiešraidē no Jelgavas kompetenču attīstības centra  meklēs idejas arī tam, kā panākt, lai latvietis mūžu dzīvotu un mūžu mācītos.

Kā latvietim paņemt lielāko un gatavāko ābolu? 5.novembrī tiešraidē no Liepājas meklēs idejas arī tam, kā panākt, lai latvietis beidzot būtu laimīgs.

Kā nosvinēt Latvijas 100gadi, lai par to runātu ziemeļkorejieši, aborigēni un zūlusi? Un kas būs Latvijas otrais MINOX? Idejas meklēs 6.novembrī tiešraidē no Rīgas 6.novembrī.

Padalies arī ar savu ideju jau tagad "Twitter" tēmturī LV100.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti