Aktuāli

Mediju eksperte Rita Ruduša par neuzticības izteikšanu Ivaram Āboliņam

Aktuāli

Necerot sagaidīt brauktuves uzlabojumus, uzņēmējs par savu naudu noasfaltē valsts ceļu

Inese Laizāne par turpmāko notikumu gaitu pēc Latvijas Radio darbinieku atklātās vēstules

Deputāte Laizāne: Ja vajadzīgs, Saeimas komisija kļūs par vidutāju starp NEPLP un Latvijas Radio

Ja būs nepieciešams, tad Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija kļūs par vidutāju starp Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) un Latvijas Radio (LR), intervijā LR raidījumā „Labrīt” piektdien, 14.jūlijā, sacīja komisijas vadītāja Inese Laizāne (Nacionālā apvienība).

Komisija var kļūt par sarunu platformu. Vienlaikus gan deputāte neslēpa, ka „tas nebūtu tas prātīgākais” un būtu labāk, ja abas puses pašas spētu sarunāties.

Viņasprāt, strīds starp padomi un radio izveidojies, jo padomei ir savi priekšlikumi administratīvajām pārmaiņām, taču radio tos uztver kā iejaukšanos savās iekšējās lietās.

Šie priekšlikumi varētu būt lasāmi auditā par Latvijas Radio darbu un administratīvo pārvaldi. Tomēr Laizāne tos nezina, jo audits ir slepens. „Līdz ar to man ir grūti teikt, vai tur ir sarakstīti pūkaini priekšlikumi, ka kaut kas ir jāmaina, vai radikāli priekšlikumi, ka kaut kas ir jāmaina,” viņa secināja.

Deputāte norādīja, ka pašreizējā NEPLP rīcība liecina, ka tai ir motivācija sakārtot daudzas lietas sabiedriskajos medijos. Tomēr viņa pauda pārliecību, ka radio par savu protestu pret NEPLP netiks sodīts. „Es esmu pārliecināta, ka radio netiks sodīts. Nevienam arī nevajadzētu tikt sodītam par to, ka aizstāv savu taisnību,” sacīja Laizāne.

Ziņots, ka trešdien LR kolektīvs vēstulē izteica neuzticību padomes priekšsēdētājas vietniekam Ivaram Āboliņam, kurš padomē ir atbildīgs par radio lietām. Viņš pats šo radio darbinieku soli nosauca par mēģinājumu izdarīt politisku spiedienu uz NEPLP.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti