Daugavpilī likvidē nelikumīgu marihuānas audzētavu

Policija atklājusi nelikumīgi marihuānas audzētavu Daugavpilī, kā arī izņēmusi gatavo produkciju. Turpat notikuma vietā aizdomās par saistību ar minēto noziedzīgo nodarījumu aizturēts kāds 1982. gadā dzimis vīrietis.

Valsts policijas speciāliste Lāsma KursīteKarina Važnaja
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes speciāliste Lāsma Kursīte stāstīja, ka policija bija ieguvusi informāciju par personu, kura, iespējams, savā īpašumā nelikumīgi audzē un uzglabā marihuānu.

 

Kriminālprocesā tika pieņemts lēmums veikt kratīšanu kāda 1982. gadā dzimuša vīrieša privātmājā. 14. janvārī, ierodoties īpašumā, kas atrodas Daugavpils pilsētas teritorijā, policisti konstatēja, ka privātmājas iekštelpās ir ierīkota nelegāla marihuānas audzētava, kas bija aprīkota ar speciālām iekārtām tās audzēšanai.

Kopumā apskates laikā atrasti astoņi marihuānas stādi. Tāpat dzīvojamajā mājā glabājās gatavā produkcija – novākta un izžāvēta marihuāna aptuveni viens kilograms, kā arī audzēšanai nepieciešamās iekārtas.

Turpat notikuma vietā aizturēts arī iespējamais vainīgais – 1982. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem pārkāpumiem. Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Policija uzsākusi kriminālprocesu.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu – nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, savukārt aizturētajam vīrietim par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti