Daļa pasažieru neapmierināti ar izmaiņām Rīgas Centrālās stacijas vilcienu kustībā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Daļa pasažieru ir neapmierināti ar izmaiņām Rīgas Centrālās stacijas vilcienu kustībā. Projektā "Rail Baltica" dzelzceļa stacijā pārmaiņas skārušas gandrīz visu vilcienu maršrutus, un atšķirības pasažieru vilcienu atiešanas laikos ir, sākot no pāris minūtēm, līdz pat pusstundai. Lielākā daļa aptaujāto pasažieru ar izmaiņām jau iepazinušies, tādēļ ar būtiskām neērtībām neesot saskārušies. Tomēr starp uzrunātajiem bija daži, kuriem izmaiņas sagādā lielas problēmas.

Daļa pasažieru neapmierināti ar izmaiņām Rīgas Centrālās stacijas vilcienu kustībā
00:00 / 03:10
Lejuplādēt

No 28. marta stājušās spēkā būtiskas izmaiņas Rīgas Centrālās stacijas vilcienu kustību sarakstos. Izmaiņas saistītas ar dzelzceļa projekta "Rail Baltica" būvniecību, tāpēc slēgti ir trīs pasažieru vilcienu sliežu ceļi.

"Pasažieru vilciena" pārstāve Agnese Līcīte uzsvēra, ka braucējiem jāpievērš īpaša uzmanība tam, no kura sliežu ceļa vilciens aties.

"Jāuzsver, ka nav samazināta vilcienu intensitāte jeb pārvadājumu apjoms. Bet vilcienu atiešanas, pienākšanas laiki ir mainīti gandrīz visiem vilcieniem, un atšķirība no iepriekšējā grafika ir, sākot no dažām minūtēm, līdz pat pusstundai," skaidroja Līcīte.

Dzelzceļa stacijā Latvijas Radio sastaptos pasažierus izmaiņas nepārsteidza, kā arī ar īpašām neērtībām viņi nav saskārušies. Taču citi uzrunātie pauda arī neizpratni un neapmierinātību.

Daudzi pasažieri atklāja, ka par izmaiņām vilcienu kustību sarakstos uzzināja no biļešu kasierēm.

"Pasažieru vilciena" pārstāve apstiprināja, ka uzņēmuma darbiniekiem piekodināts atgādināt pasažieriem par izmaiņām. Kā arī daļa darbinieku dežurē Centrālās stacijas tuneļos, lai nepieciešamības gadījumā palīdzētu pasažieriem atrast vilcienu atiešanas ceļu.

"Ir vairāki gadījumi, kad cilvēks pēdējā brīdī skrien uz vilcienu un nav uzmetis aci šiem tablo. Tad jau mūsu kolēģi stacijā uz vietas redz, kad kāds izmisis pasažieris skatās augšā un nevar saprast, kur viņam doties, tad arī pēc vajadzības piedāvā palīdzību," teica "Pasažieru vilciena" pārstāve.

Jaunais saraksts ir spēkā līdz decembrim. Tāpat aprīlī vilcienu kursēšanas grafiku papildinās sezonālie vilcienu maršruti uz Jūrmalu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti