Barona ielā Rīgā atver 2 miljonu eiro rotaļlaukumu

18. jūnijā ar radošām aktivitātēm bērniem un muzikāliem priekšnesumiem atklās topošā Centra sporta kvartāla rotaļu laukumu Kr. Barona ielā 116a, Rīgā), Rīgā. Tajā ir izveidots liels sporta laukums gan maziem, gan jauniem bērniem.

Centra sporta kvartāla kopējā teritorija ir 4 hektāri, no kuriem 7000 kvadrātmetros ir izveidots viens no lielākajiem rotaļu laukumiem bērniem. Tajā ir uzstādītas dažāda veida rotaļu iekārtas un elementi, kas domātas divu vecuma grupu bērniem - pirmsskolas/ sākumskolas bērniem vecumā līdz 7 gadiem un astoņus gadus un vecākiem bērniem.

Sporta komplekss ar rotaļulaukumu pašvaldībai izmaksājis 2 miljonus eiro.

Vairāk stāsta Rīgas Domes Īpašuma departamenta vadītājs Oļegs Burovs.

Oļegs Burovs par rotaļlaukumuSintija Ambote/LR

  "Izveidots liels sporta laukums, sporta komplekss - futbola laukums, divi basketbola, volejbola laukumi, Porziņģa laukums, kuru mūsu izcilais finansē pats; divi pludmales volejbola laukumi; skeitparks; veloparks; un uz 7000 m2 mēs atklājam rotaļlaukumu," stāsta Burovs.

  Rotaļlaukumu pa vasaru uzraudzīs brīvprātīgie skolēni. Tas strādās katru dienu līdz deviņiem vakarā, līdz 2.septembrī tiks atvērts viss komplekss, norāda Burovs.

  Saistītie raksti
  4 komentāri
  monta bolsteina
  Un kā ar labierīcībām??? Tik daudz vecāku un bērnu. Un varēja kaut kādu nojumi izveidot.ārā +23 bet paslēpties nav kur
  Anonīms lietotājs 17877
  Kā tad. Tagad no visiem Rīgas mikrorajoniem bērni brauks , pērkot dārgās biļetes sabiedriskajā transportā. Bet dodu garantiju, ka latviski nerunājošie spiegs no sajūsmas, cik Nils ir labs. Tikpat tik Putins. Tas nekas ka miljoni negudri iztērēti.
  Anonīms lietotājs 6871
  kad lsm beidzot sakārtos iespēju normāli komentēt? Linki Komentāri, Atbildēt un ieteikt nestrādā jau mēnesi! Laba, cerīga lapa tika sačakarēta ar nodomu, lai cilvēki nevarētu izteikties???
  Anonīms lietotājs 17725
  Bijām un apskatījām - šausmīgi sintētiska sajūta tajā laukumā. Visur gumijas segums, kas saules tveicē smird pēc darvas, neviena paša dabīga koka vai zaļuma visā teritorijā, nekāda zālāja centrālajā daļā. Sajūta bija kā sterilā [pagaidām] plastmasas Disnejlendā - nu kāpēc tādi laukumi jātaisa par kosmisku naudu, tā vietā lai uztaisītu smuku zālāju, šūpoles, dažas smilšukastes, un parastās bērnu pilsētiņas. Iekļautos viena desmitajā daļā budžeta, un vismaz sajustos kā zaļš un foršs parks, nevis plastmasas džungļi. Laikam jau bērnu ērtība un pilsētas zaļums otrajā plānā, kad jāapgūst un jānozog tāda nauda...
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti