Balvu novadā iereibušu vecāku nolaidības dēļ smagi cietis zīdainis

Sestdien, 20.oktobrī, Balvu novadā stipri iereibuši vecāki nav varējuši parūpēties par vien dažus mēnešus veco zīdaini, kā rezultātā bērns ir guvis smagus miesas bojājumus. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, bērna vecākiem par miesas bojājumu nodarīšanu draud kriminālatbildība.

Par notikušo policijai ziņojuši mediķi un bāriņtiesa. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova Latvijas Radio pastāstīja, ka dienestu ierašanās brīdī abi bērna vecāki atradās acīmredzamā alkohola reibumā.

“Alkohola koncentrācijas pārbaudē bērna tēvam konstatēts 1,4 promiļu reibums, savukārt zīdaiņa māte atradās 2,64 promiļu stiprā alkohola reibumā. No notikuma vietas bērns tika nekavējoties nogādāts medicīnas iestādē, savukārt māte, kura pret apkārtējiem uzvedās agresīvi – atskurbtuvē,” informēja Belova.

“Pēc pašlaik likumsargiem pieejamas informācijas, abas personas kopīgi lietojušas alkoholiskus dzērienus, savukārt cietušā bērna māte, būdama stiprā alkohola reibumā, nav noturējusi bērnu rokās, kā dēļ bērns nokritis uz betona grīdas, gūstot smagu miesas bojājumu – galvas traumu,”  pastāstīja policijas pārstāve.

Bāriņtiesa lēmusi par aizgādības tiesību pārtraukšanu abiem bērna vecākiem.

Komentējot šo gadījumu, Balvu novada bāriņtiesas pārstāve norādīja, ka ģimene iepriekš nebija nonākusi bāriņtiesas redzeslokā, taču pašlaik pastāv aizdomas, ka arī iepriekš vecāku attieksme pret bērnu varētu būt bijusi vardarbīga.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti