Autovadītājiem jārēķinās ar pirmssvētku sastrēgumiem

Tuvojoties garajām brīvdienām, daudzi cilvēki jau piektdien steigs atstāt Rīgu. Tāpēc atbildīgie dienesti brīdina par sastrēgumiem un aicina laikus plānot braukšanas maršrutus. Atsevišķos posmos notiek ceļu remonti un satiksme var būt palēnināta.

"Latvijas Valsts ceļu" (LVC) pārstāve Anna Kononova stāsta, ka pašlaik uz Ventspils šosejas notiek remonts vairākos posmos.

"Šī šoseja šobrīd ir visvairāk remontētā, un tur jārēķinās, ka var būt sastrēgumi pirms tilta pāri Lielupei. Arī pie pagrieziena uz Tukumu, kur tiek izbūvēts rotācijas aplis," klāstīja Kononova.

"Latvijas Valsts ceļi" brīdina par ceļu remontiem

  Tāpat autovadītājiem jārēķinās, ka, braucot caur Ulbroku uz Ogri, ceļa remonti ir divos posmos – pašā Ulbrokā jau no rotācijas apļa, kā arī posmā starp Tīnūžiem un Ogri. Arī tur varētu būt palēnināta satiksme, tādēļ LVC iesaka šos posmus apbraukt pa citiem ceļiem.

  Arī braucot uz Kurzemi gar piekrasti, autovadītājiem jārēķinās, ka uz autoceļa Sloka-Talsi posmā no Apšuciema līdz rotācijas aplim notiek remonti un tur ir satiksmes ierobežojumi.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti