Atsākušies remontdarbi uz valsts autoceļiem desmit posmos

Atsākušies remontdarbi uz valsts autoceļiem desmit posmos, informē uzņēmumā "Latvijas Valsts ceļi" (LVC). Pateicoties labvēlīgiem laikapstākļiem, tas šogad notiek agrāk nekā parasti.

LVC pārstāve Anna KononovaPaula Dēvica

Vairākos ceļu posmos autovadītājiem jārēķinās ar ilgāku laiku pavadītu ceļā. "Visticamāk, ņemot vērā to, ka labvēlīgi laika apstākļi saglabājas, arvien vairāk remontdarbu objekti kļūs aktīvi," stāstīja LVC pārstāve Anna Kononova.

Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām (3,93.-24,26. km) ir atsākušies uz ziemu pārtrauktie būvdarbi. Remontposmā ir ierīkoti četri pagaidu luksofori un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Posma izbraukšanai nepieciešama aptuveni stunda. Plānots, ka luksoforu posmu skaits jau šomēnes pieaugs līdz sešiem.

Līdz šim posma lielā daļā ir pilnībā nomainīti ceļa segas pamata slāņi, vietām pastiprināti esošie. Gandrīz pusē posma uz ziemu bija ieklāta asfalta apakškārta, bet daļā posma darbi vēl nebija sākti. Visus darbus posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām plānots pilnībā pabeigt šajā būvdarbu sezonā. Būvdarbus veic SIA "Binders" par līgumcenu 13,8 miljoni eiro (ar PVN), no kuriem 85 % līdzfinansē ERAF.

Kopumā valsts autoceļu tīklā būvdarbi ir atsākti jau 10 posmos, tai skaitā uz 7 tiltiem.

Būvdarbi notiek Vidzemes šosejas “Sēnītes” posmā. Slēgts satiksmei “Sēnītes” mezgla rotācijas aplis un satiksme ir organizēta pa apgriešanās vietām un pārvadu virs apļa. Ātruma ierobežojums ir 70 km/h.

Garkalnes novadā uz Rīgas apvedceļa (A4 4.2.km) notiek Lielās Juglas tilta bojāto barjeru atjaunošana, satiksme tur var tikt ierobežota pa vienu joslu un to organizē satiksmes regulētāji. Maksimālā atļautā braukšanas ātruma ierobežojums ir 30 km/h.

Ir uzsākti dzelzceļa pārvada atjaunošanas darbi uz Rēzeknes apvedceļa (A15 6.3.km). Satiksme notiek pa vienu joslu ar luksoforiem un ātruma ierobežojums ir 50 km/h.

Turpinās Gaujas tilta atjaunošana Gulbenes novadā uz autoceļa Smiltene – Velēna – Gulbene (P27 27.km). Tilts satiksmei ir slēgts un transporta kustība ir novirzīta pa turpat uzstādīto pagaidu tiltu ar luksoforiem pa vienu joslu. Ātruma ierobežojums 30 km/h.

Turpinās arī Klīves kanāla tilta atjaunošanas darbi Jelgavas novadā, autoceļa Jelgava – Kalnciems (P99) 13.6. km. Arī pār šo tiltu satiksme tiek organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt