Asfaltēšanas dēļ Ulbrokā būs īpaši apgrūtināta satiksme

Ulbrokā, posmā no rotācijas apļa līdz Cepļa ielai, otrdien un trešdien asfaltēs ceļu. Darbu laikā autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Posms slēgts netiks, bet to regulēs satiksmes regulētāji. Valsts akciju sabiedrības „Latvijas Valsts ceļi” (LVC) pārstāve Anna Kononova autovadītājus aicina posmu apbraukt pa citiem ceļiem, īpaši ar sastrēgumiem rēķinoties no rītiem un vakaros. Ja laikapstākļi asfalta liešanu nekavēs, tad jau ceturtdien satiksmes ierobežojumus atcels.

Pie Ulbrokas notiks ceļa remonts - Annas Kononovas komentārsZane Mače

“Ulbrokā, no rotācijas apļa līdz par Cepļa ielai notiks asfaltēšanas darbi, kuru laikā būs īpaši apgrūtināta satiksme šajā vietā. Tāpēc autovadītājiem ir jārēķinās ar šiem remontdarbiem un mēs iesakām izvēlēties citus ceļus, apbraukt šo posmu Ulbrokā vai nu pa auto ceļu Juglas papīrfabrikas ciemats–Upesciems (P2), Granīta ielu Rīgā vai Daugavpils šoseju (A6),” norāda Kononova.

“Satiksme Ulbrokā netiks slēgta, tur strādās regulētāji, kuri nodrošinās caurbraucamību, bet jārēķinās, ka braukšana tur var būt stipri, stipri palēnināta. Jārēķinās ar papildu laiku ceļā,” pauž LVC pārstāve.

Asfaltēšana ilgs divas dienas, otrdien un trešdien. Cerams, ka laikapstākļi ļaus darbus pabeigt divās dienās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti