Panorāma

Guntis Belēvičs un Liene Dambiņa

Panorāma

Darbu Latvijā noslēdz Polijas vēstnieks

Protesta akcija dzīvnieku aizsardzībai

Ar gāzmaskām galvās protestēs pret dzīvnieku nonāvēšanu zvēraudzētavās

Sestdien Rātslaukumā biedrība „Dzīvnieku brīvība” rīkos protesta akciju – ar gāzmaskām galvās pievienosies daudzviet pasaulē notiekošajām akcijām pret zvēraudzēšanas industriju.

Novembris ir mēnesis, kad nogalina zvēraudzētavās dzīvniekus, tāpēc šajā laikā daudzviet pasaulē notiek protesta akcijas,” uzsver biedrības „Dzīvnieku brīvība” pārstāvis Aivars Andersons.

„Arī Latvijā mēs kopā ar citām lielākajām vides un dzīvnieku aizsardzības organizācijām iestājamies pret šo neētisko un morāli novecojošo biznesa. Mēs uzskatām, ka mūslaikos pēc kažokādām vairs nav objektīvas nepieciešamības un nav labi greznoties uz citu dzīvu būtņu rēķina. Pulksten 13 Rātslaukumā notiks vizuāli spēcīgs uzvedums, kurā vairāk nekā 100 cilvēku piedalīsies performancē ar gāzmaskām galvās, atgādinās par tiem miljoniem dzīvnieku, kas šobrīd mirst zvēraudzētavās gāzes kamerās,” stāsta Andersons.

Biedrība atgādina, ka nesen arī publicēja dokumentālus materiālus no Latvijas zvēraudzētavām, kuros redzami nožēlojamie apstākļi, kādos dzīvo dzīvnieki. Pēc protesta akcijas biedrība plāno iesniegt Saeimā pilsonisko iniciatīvu par kažokzvēru industrijas aizliegšanu Latvijā. Tam tika savākti vairāk nekā 10 000 parakstu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti