Ar fotoizstādi grib iedvesmot sievietes iesaistīties uzņēmējdarbībā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Lai iedvesmotu un mudinātu Latvijas sievietes vairāk iesaistīties uzņēmējdarbībā, Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar biedrību „Līdere" rīko foto izstādi "Līderes. Iedvesma. Iespējas". 

Izstādi no piektdienas līdz oktobra beigām varēs apskatīt Rīgā, tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" pirmajā stāvā. Šī fotoizstāde notiek Sabiedrības integrācijas fonda informatīvās kampaņas "Līdzvērtīgas iespējas" laikā.

Fonda projekta vadītāja Līga Vecā norāda, ka sievietes daudz retāk nekā vīrieši izvēlas kā savu profesiju vai  nodarbošanos uzņēmējdarbību, tāpēc ar izstādi fonds vēlas iedvesmot sievietes .

„Mēs gribam parādīt 10 veiksme stāstus, desmit veiksmīgas līderes, kas ir atpazīstamas Latvijā un ārzemēs, [..] spilgtas līderes, kuras ar savu piemēru varētu iedvesmotu Latvijas dāmas izveidot savu karjeru un dibināt savus uzņēmumus,” saka Vecā.

Fotogrāfiju autors ir Jānis Deinats, fotogrāfiju galvenā ideja ir sieviešu tuvplānā porteri ar savu iedvesmas avotu vai lietu, kas simbolizē tās lietas, kas viņu iedvesmo.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti