Anda Čakša – nozarē zināma un spējusi apvienot vairākus darbus

Lai gan plašākai sabiedrībai Andas Čakšas vārds varētu būt mazpazīstams, savā nozarē viņa ir labi zināma. Viņas karjera bijusi ļoti aktīva un, spriežot pēc ieņemamajiem amatiem, noslodze – liela.

Čakšai ir 41 gads, un pašlaik viņa vada Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu. Turklāt viņa spēja šo amatu apvienot gan ar padomnieces pienākumiem iepriekšējā ministra Gunta Belēviča birojā, gan darbu Plastikas ķirurģijas klīnikā, gan arī dalību Stradiņa universitātes padomnieku konventā.

Čakša paguvusi arī izglītoties visai plašā spektrā: iegūta specializācija psihoterapijā, pediatrijā, arī anestezioloģijā un intensīvajā terapijā. Turklāt Čakšai ir maģistra grāds biznesa vadībā, kas iegūts, absolvējot Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa augstskolu.

Vairākus gadus viņa ir strādājusi arī zāļu un estētiskās medicīnas produktu tirdzniecībā.

Amatpersonas deklarācijas dati pieejami par 2014.gadu un liecina, ka Čakšas gada ienākumi bijuši aptuveni 95 tūkstoši eiro. Parādsaistības mazliet vairāk nekā 120 tūkstoši eiro. Un aizdevumos viņa izsniegusi nedaudz vairāk par 52,5 tūkstošiem  eiro. Bet skaidrā un bezskaidrā naudā uzkrāti gandrīz 43 tūkstoši eiro.

Čakšai pieder zeme un māja Siguldā, kopīpašumā zeme Rīgā un valdījumā 2014.gada izlaiduma automobilis “Lexus”.    

Saistītie raksti
5 komentāri
Skats no malas
Tā sakot "Jack of all trades master of none"! Tikai Latvijā šāda "profesionāle" var tikt izvirzīta ministra amatam! Ņemot vērā, ka Čakša bija Belēviča padomniece, tagad varam izdarīt secinājumus - cik noderīgs bija viņas padomnieces darbs. Varbūt vajadzēja savest kārtībā Bērnu slimnīcu, kārtīgi strādāt vienā darba vietā, nevis "uz papīra" piecās vietās...
neķer kreņķi
Spēt apvienot - nenozīmē, veikt pienākumus! Valsts pārvaldē un valsts-pašvaldību uzņēmumos daudz tādu cilvēku, kuri ieņem n-tos amatus, bet vai reāli izdara darbu, par to ir lielas šaubas!
Reali noslauc
nodokļu maksātāju naudu par svarīgas personas imitēšanu.
Manuprāt
Nekā laba mediķi un slimnieki negaida no Čakšas. Uzpūsts burbulis.
Mudis
šitajā bilžukā drusku viltniece!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti