«Valsts nekustamo īpašumu» valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis atstāj amatu

Valsts akciju sabiedrības (VAS) "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis pēc savstarpējas vienošanās atstās ieņemamo amatu, informēja VNĪ. Pēc nepilniem diviem VNĪ nostrādātiem gadiem Neimanis nolēmis pieņemt jaunus profesionālos izaicinājumus.

Atbilstoši VNĪ padomes 2017. gadā izvirzītajiem uzdevumiem Neimanim bija jānodrošina uzņēmuma pārvaldības modeļa maiņa, kā arī jāizstrādā un jāīsteno VNĪ vidēja termiņa attīstības stratēģija 2018. - 2022. gadam.

VNĪ norāda, ka pērn ekspluatācijā nodoti vairāki lieli objekti – Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB)  jaunās biroja telpas, prokuratūras ēka Kalnciema ielā, Tiesu administrācijas ēka Mazajā Nometņu ielā, rekonstruētās Kultūras ministrijas un Cēsu Mūzikas skolas ēkas, Klaušenieku māja Turaidas muzejrezervātā, atjaunotā fasāde ēkai Skārņu ielā, kā arī turpinājusies telpu pielāgošana Valsts ieņēmumu dienesta vajadzībām ēkā Talejas ielā. Patlaban plaši rekonstrukcijas darbi turpinās vairākos objektos, tostarp Rīgas pilī, Jaunajā Rīgas teātrī, Okupācijas muzejā.

Neimaņa pēdējā darba diena ir 18. aprīlis. Savukārt no 23. aprīļa par valdes priekšsēdētāju uz laiku iecelts valdes loceklis Andris Vārna.

VNĪ valdē bez Neimaņa strādā arī Sigita Janvāre, Kitija Gruškevica, Līga Ermane un Andris Vārna.

VNĪ šobrīd īsteno 32 attīstības projektus aptuveni 135 miljonu eiro apmērā. Uzņēmums nodrošina nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldību ap 500 nekustamo īpašumu adresēm ar 1700 ēkām 1,2 miljonu kvadrātmetru platībā un vairāk nekā 4100 zemes īpašumu vairāk nekā 10 miljonu kvadrātmetru platībā. Uzņēmums dibināts 1996. gadā, tā 100% akcionārs ir Finanšu ministrija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti