Rinkēvičs: ES atbalsts Moldovai turpmāk būs atkarīgs no reālu reformu rezultātiem

Eiropas Savienības (ES) tālākais atbalsts Moldovai būs atkarīgs no reālu reformu rezultātiem – norādīja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (“Vienotība”).

“Tikai konkrēti un taustāmi reformu rezultāti atjaunos sabiedrības un starptautisko partneru uzticību Moldovas valdošajiem politiskajiem spēkiem. Tādēļ ir svarīgi nodrošināt demokrātisku prezidenta vēlēšanu norisi un pēc iespējas drīz jāizstrādā vēlēšanu procedūra,” pauda Rinkēvičs.

Ārlietu ministrs informēja, ka vienlaikus vienlaikus ministrs apliecināja - Latvija turpinās atbalstīt Moldovas eiropeisko ceļu, uzturot aktīvu dialogu un daloties ar savu reformu pieredzi. Tāpat Latvija turpinās īstenot attīstības sadarbības projektus: labas pārvaldības, likuma varas, reģionālās attīstības, pilsoniskās sabiedrības attīstības un ekonomikas attīstības jomās.

To Rinkēvičs norādīja sestdien, 16.aprīlī, Bratislavā tiekoties ar Moldovas vicepremjeru, ārlietu un Eiropas integrācijas ministru Andreju Galburu, lai pārrunātu ES un Moldovas attiecību aktualitātes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti