Putins: Citu valstu pūliņi iegrožot Krieviju ir bijuši neveiksmīgi

Citu valstu pūliņi iegrožot Krieviju, kas cīnās par savām nacionālajām interesēm, nav bijuši tām veiksmīgi, ceturtdien, 1.jūnijā, Sanktpēterburgas forumā paziņoja Krievijas prezidents Vladimirs Putins, raksta rian.ru.

Tiekoties ar ārzemju žurnālistiem, Putins paskaidroja, ka reizēm citas valstis cenšas Krieviju ierobežot, pat neievērojot starptautiskās normas, tomēr bez sekmēm, norāda rian.ru. “Tagad [viņi] redz, ka [sankcijas un cita veida rīcība] nestrādā. Efekts ir nulle. Tas [citām valstīm] rada iekšēju satraukumu un vēlmi tomēr kaut kādiem līdzekļiem panākt savu,” sacīja Putins.

Tiesa, līdzšinējās neveiksmes, pēc Putina domām, nemazina ārvalstu mērķi atrast kādu iemeslu, lai ietekmētu Krieviju.

Viņaprāt, vispārējās rusofobijas pamatā ir daudzpolāras pasaules rašanās. “Tā [rusofobija] ir acīmredzama (..),” teica Putins. Viņš pauda cerību, ka pašreizējā situācija ilgi neturpināsies, jo tā esot kaitīga pilnīgi visiem iesaistītajiem. “Manuprāt, šī apziņa jau ir vērojama. Mēs skaidri redzam, ka situācija uzlabojas. Ceru, ka šī tendence turpināsies,” pauda Krievijas līderis.

Viņš gan neminēja nevienu konkrētu valsti, kas vēlas ierobežot Krieviju.

Putins arī noraidīja apgalvojumus, ka Krievija ar hakeru palīdzību mērķtiecīgi cenšas ietekmēt vēlēšanu rezultātus citās valstīs.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti