Obama aizstāv savu veselības reformu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

ASV prezidents Baraks Obama  sācis kampaņu paša ieviestās veselības aprūpes reformas aizstāvībai. 

Pasākums, ko viņš uzskata par vienu no galvenajiem savas prezidentūras ietvaros, ir viens no republikāņu uzbrukumu mērķiem. Praktiski visi no šīs partijas pretendentiem uz Balto namu sola programmu, ko dēvē par “Obamacare”, likvidēt tūdaļ pēc ievēlēšanas.  

 “Sešu gadu laikā, kopš es parakstīju aktu par pieejamu  aprūpi, miljoniem cilvēku ir iegādājušies veselības apdrošināšanu un daudzi no viņiem nopirka to pirmo reizi. Pagājušajā vasarā mēs uzzinājām, ka pirmo reizi Amerikas neapdrošināto iedzīvotāju līmenis ir samazinājies zem 10 procentiem. Tātad tas ir zemākais neapdrošināto līmenis, ko  mēs esam pieredzējuši. Taču tas nozīmē,  ka vēl ir miljoniem cilvēku, kuri ir tiesīgi saņemt apdrošināšanu, bet vēl nav to ieguvuši,” sacīja Obama.

Obama, uzstājoties Milvoki pilsētas  pašvaldības  saietā, paziņoja, ka, pateicoties jaunajai apdrošināšana sistēmai, pienācīgu veselības aprūpi ir saņēmuši 20 miljoni cilvēku. Tie, kas kritizējot  jauno kārtību, vienkārši par to neesot pietiekami informēti.

Prezidentam pat izteica atzinību vairāki republikāņu atbalstītāji, kuri atzina, ka bez “Obamacare” nebūtu spējuši apmaksāt dārgas operācijas. Savukārt republikāņi kritizē šo apdrošināšanas sistēmu, jo tai nepieciešamas lielas budžeta subsīdijas. Turklāt tas nestimulējot cilvēkus pašus rūpēties par veselības apdrošināšanu un samazinot naudu medicīnas aprūpē.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti