Merkele mudina industrializētās valstis uzņemties iniciatīvu klimata pārmaiņu jautājumā

Industrializētajām valstīm jākalpo par paraugu klimata pārmaiņu jautājumā, īstenojot ekonomiski iespējamu politiku, kas saglabā darbavietas, sestdien paziņojusi Vācijas kanclere Angela Merkele.

"Kad visas tēraudlietuves, alumīnija fabrikas un vara kausētavas atstāj mūsu valsti un dodas uz vietām, kur vides aizsardzības standarti nav tik stingri, mēs patiešām neesam guvuši uzvaru klimata pārmaiņu jautājumā," ANO klimata pārmaiņu konferencē Vācijas pilsētā Bonnā videouzrunā uzsvēra Merkele.

Viņa arī atzina, ka 2015.gadā panāktās Parīzes klimata vienošanās mērķus pašreizējos apstākļot sasniegt nevarēs.

Atbildība šajos apstākļos ir jauzņemas industrializētajām valstīm, kurām jāveic inovācijas.

Bijušais ASV viceprezidents Als Gors Bonnā piektdien paziņoja, ka amerikāņi ir gatavi cīnīties pret klimata pārmaiņām, lai arī pie varas esošā prezidenta Donalda Trampa administrācija ir paziņjusi par aiziešanu no Parīzes klimata līguma.

Viņam piebalsoja arī bijušais Ņujorkas mērs Maikls Blumbergs, kurš uzvēra, ka Vašingtona nevar apturēt amerikāņus no centieniem ievērot klimata vienošanās nosacījumus.

1 komentārs
Jānis Krūmiņš
Protams Alans Gors gatavs cīnīties par savu biznesa projektu, kuram pateicoties viņš ir kļuvis par multimiljonāru. Lasiet Wikipēdijā kritiķu viedokli- https://lv.wikipedia.org/wiki/Globālā_sasilšana
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti