Lielbritānijā pastiprina par terorismu apsūdzēto personu novērošanu

Lielbritānijas drošības dienesti pastiprināti novēro personas, kas notiesātas par terorismu un atbrīvotas pirms termiņa, kā arī aizturejuši vēl vienu iespējamo uzbrucēju. Šie pasākumi saistīti ar piektdien galvaspilsētā Londonā notikušo uzbrukumu, kurā gāja bojā divi cilvēki.

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons informēja, ka atbildīgās institūcijas steidzamības kārtā izskata  apmēram 70 no cietumiem atbrīvoto teroristu lietas. Pirms laika atbrīvotie ieslodzītie tiek kārtīgi uzmanīti, lai pārliecinātos, ka nepastāv draudi, bet nākotnē par šādiem noziegumiem notiesātajiem varētu liegt pirmstermiņa atbrīvošanu.

Džonsons arī vainoja opozīcijas leiboristu politiķus par iepriekš īstenoto bezatbildīgo politiku, kas pieļauj  bīstamu noziedznieku atbrīvošanu. Ārvalstu mediji arī vēsta, ka Lielbritānijas policija Stokā pie Trentas aizturējusi iespējamo teroristru. Viņš jau iepriekš  notiesāts par terorismu, bet nosacīti atbrīvots. Tomēr kārtība sargi informē, ka viņš nav bijis saistīts ar Londonas uzbrucēju Usmanu Kānu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti