Itālijas kuģa apkalpe ziņo par migrantu dumpi

Kārtējais nepatīkamais incidents saistībā ar imigrantu plūsmu Vidusjūrā. Itālijas iekšlietu ministrs Mateo Salvīni aizliedza migrantiem izkāpt no krasta apsardzes kuģa pēc ziņām par tur izcēlušos dumpi.

Salvīni par šādu lēmumu paziņoja, atrodoties Eiropas Savienības dalībvalstu iekšlietu ministru sanāksmē Austrijā, bet Itālijas prezidents Serdžo Matarella tomēr devis rīkojumu migrantus izsēdināt, un jau šonakt Trapani ostā cilvēki varēja kuģi pamest.

67 migrantus Lībijas tuvumā svētdien izglāba Itālijas naftas platformu apgādes kuģis "Vos Talassa", un vēlāk viņi no tā tika pārcelti uz Itālijas krasta apsardzes kuģa "Dičotti". Tas notika pēc "Vos Talassa" apkalpes ārkārtas zvaniem Itālijas varas iestādēm par migrantu dumpi. Tiklīdz kuģis pagriezās uz dienvidiem, lai varētu nodot migrantus Lībijas krasta apsardzei, viņi esot ielenkuši apkalpi un izteikuši tai nāves draudus.

Itālijas iekšlietu ministrs solīja notikušo izmeklēt, norādot, ka vainīgie dosies uz cietumu vai arī tiks sodīti atbildīgie, ja izrādīsies, ka par notikušo ir melots.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti