Pasaules čempionāts frīstailā un snovbordā risināsies Latvijas uzņēmuma būvētās trasēs

Latvijas kompānija "We Build Parks" izveidojusi frīstaila un snovborda trases Gruzijas kalnu kūrortā Bakuriani veiksmīgai pasaules čempionāta norisei, trešdien informēja uzņēmumā.

Darbojoties pēc plāna, Latvijas speciālisti sagatavoja sniega trases sloupstaila un "Big Air" disciplīnām frīstailā un snovbordā. Izveidotās trases sportisti novērtējuši pozitīvi.

"We Build Parks" sadarbībā ar vācu partneri "Schneestern" sniega trašu būvniecībā pasaules čempionātā piedalās pirmo reizi, taču pēdējos gados kopīgiem spēkiem sevi iepriekš apliecināja ziemas olimpiskajās spēlēs Ķīnā un Dienvidkorejā. 

Top sloupstaila trase Bakuriani
Top sloupstaila trase Bakuriani

Bakuriani divas nedēļas darbojas septiņu latviešu komanda kopā ar vēl pieciem "Schneestern" puišiem, izveidojot vienu no pasaules čempionātos iespaidīgākajām sloupstaila trasēm. Latviešu komandā ir gan pieredzējuši sniega eksperti, kuri piedalījušies olimpisko spēļu projektos jau divas reizes, gan iekļauti jauni pašmāju talanti, kuri ir pierādījuši savas spējas un motivāciju citos projektos.

Latviešu komanda Gruzijā uzturēsies līdz pasaules čempionāta noslēgumam 5. martā, jo, beidzoties būvniecībai, eksperti arī atbild par uzturēšanas darbiem, lai saglabātu trases augsto kvalitāti. Čempionāta gaitā komanda sagatavo trases treniņiem un veic izmaiņas pēc sportistu ieteikumiem. 

Top sloupstaila trase Bakuriani
Top sloupstaila trase Bakuriani

"We Build Parks" projektē un būvē ne tikai sniega trases, bet arī veloparkus, veikparkus, skeitparkus un citus aktīvās atpūtas parkus Baltijā, Skandināvijā un citur pasaulē. 

Top sloupstaila trase Bakuriani
Top sloupstaila trase Bakuriani

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti