Spānijas soļotāji triumfē Eiropas čempionāta 20 kilometru distancē

Eiropas vieglatlētikas čempionāta priekšpēdējās dienas rītā cēlienā tika sadalīta divi medaļu komplekti – 20 kilometri soļojumā vīriešiem un sievietēm. Abās distancēs pie zelta tika Spānijas sportisti, vīriešiem piedzīvojot dubultuzvaru.

Šī bija pirmā dubultuzvara vīriešu 20 kilometru soļojumā un pirmā uzvara kādai no Spānijas pārstāvei Eiropas čempionātā šajā distancē.

Vīriešiem zeltu izcīnīja Alvaro Martins, kurš finišu sasniedza pēc stundas un 20 minūtēm un 42 sekundēm. Saspringtā cīņā pie sudraba tika Diego Garsija Karrera, pa divām sekundēm apsteidzot Vasiliju Mizinovu.

Sievietēm zeltu guva Maria Pereza ar izcilu rezultātu – viena stunda, 26 minūtes un 36 sekundes.

Sacensības soļošanā noritēja bez Latvijas dalības.

Tehnisku iemeslu dēļ soļošanas starta laiks tika pārcelts. Problēmas bija radušās ar trases drošību, kas liedza sportistēm paredzētajā laikā atrasties distancē. Tādejādi gan vīrieši gan sievietes trasē devās vienlaicīgi.

Dienas otrajā cēlienā no 21.00 stadionā tiks sadalītas medaļas augstlēkšanā vīriem, tāllēkšanā dāmām, diska mešanā sievietēm, kā arī vairākās skriešanās distancēs. Vakara deserts būs 4x400 metru stafete – vispirms vīriešiem, pēc tam sievietēm.

Sacensībām sekot līdzi varēs LTV7 un lsm.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti