Misāns tāllēkšanā paliek bez rezultāta Eiropas čempionātā telpās

Elvijs Misāns sestdien Belgradā finālsacensībās tāllēkšanā nevienā no sešiem mēģinājumiem netika pie ieskaitīta rezultāta Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās. Čempionāta noslēgumā Misāns svētdien startēs finālā trīssoļlēkšanā.

(papildināts ar izlases direktora Dmitrija Miļkeviča teikto)
Par Eiropas čempionu ar nacionālā rekorda vērtu rezultātu - 8,08 metri - kļuva albānis Izmirs Smadžladžs. Otrais ar tādu pašu rezultātu, bet pieticīgāku otro labāko lēcienu, bija zviedrs Mihels Torneuss, savukārt bronzu nopelnīja Ukrainas vieglatlēts Serhijs Ņikiforovs ar sasniegtiem 8,07 metriem.

Kvalifikācijā Misāns piektdien ar rezultātu 7,72 metri ieņēma 8.vietu un pēdējais tika finālā, kur startēja astoņi dalībnieki. Misāna labākais rezultāts šosezon ir 7,92 metri.

Latvijas izlases direktors Dmitrijs Miļkevičs telefonsarunā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka Misānam finālā tāllēkšanā ieskrējiens bija kā trīssoļlēkšanā, tādējādi sportists acīmredzot gatavojās svētdienas startam. 

Izlases direktora Dmitrija Miļkeviča telefonsaruna

Savukārt skrējējas Līgas Velveres diskvalifikāciju 800 metru pusfinālā Miļkevičs atzina par pamatotu, jo sportiste divreiz izkāpa no celiņa, cenšoties pa iekšmalu tikt garām sāncensei. Tas bija redzams video un protestu nebija vērts iesniegt, paskaidroja Miļkevičs. 

Svētdien Misānam būs iespēja reabilitēties finālā trīssoļlēkšanā. Sportista trenere Mārīte Lūse piektdien Latvijas Radio pastāstīja, ka Misānam starts tāllēkšanā bija paredzēts galvenokārt kā iesildīšanās trīssoļlēkšanai. 

Jau vēstīts, ka sestdien priekšsacīkstēs 60 metru skrējienā Sindija Bukša dalīja 27.vietu un pusfinālā netika, augstlēcējs Jānis Vanags ieguva 16.vietu un nesasniedza finālu, bet Līgu Velveri 800 metru pusfināla skrējienā diskvalificēja.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti