Gulbis piekāpjas Čiličam Ženēvas tenisa turnīra otrajā kārtā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 11 mēnešiem.

Latvijas spēcīgākais tenisists Ernests Gulbis trešdien Šveicē divos setos ar 4-6, 6-7 (5-7) zaudēja horvātam Marinam Čiličam Ženēvas turnīra otrajā kārtā un ceturtdaļfinālu nesasniedza, liecina organizatoru informācija.

Pēc neveiksmīga mača sākuma Gulbis nonāca iedzinējos ar 1-5, tiesa spēja atgūt vienu punktu pretinieka servē, tomēr izglābties setā neizdevās. Otrajā setā Gulbis ar vienu breiku panāca 3-1, toties turpinājumā abiem tenisistiem neveicās savā servē, līdz Čiličs nodrošināja izlīdzinājumu 4-4 un vēlāk taibreikā guva uzvaru gan setā, gan mačā.

Šonedēļ pasaules rangā 76.vietu sasniegušais Gulbis pirmajā kārtā uzvarēja Lietuvas spēcīgāko tenisistu Ričardu Beraņķi, kurš reitingā ir 52. pozīcijā, un par šo panākumu latvietis nopelnīja 20 punktu rangā. Čiličs Ženēvā ir izlikts ar trešo numuru un reitingā ieņem 11.vietu. Pirmā kārta viņam kā augstāk izliktam spēlētājam bija brīva.

Ženēvas turnīrs, kur uzvarētājs nopelnīs 250 ranga punktu, beigsies sestdien, bet jau pirmdien Parīzē sāksies gada otrais "Grand Slam" turnīrs - Francijas atklātais čempionāts.