Gulbis izmantojis vēdera vīrusa nomocītā Zvereva nogurumu

Latviešu tenisists Ernests Gulbis, kurš sestdien prestižajā Vimbldonas tenisa čempionātā uzvarēja planētas trešo raketi vācieti Aleksandru Zverevu un pirmo reizi savā karjerā kvalificējās šī turnīra astotdaļfinālam, pēc uzvaras medijiem atzina, ka izmantojis pretinieka nogurumu un sācis spēlēt gudrāk.

Zverevs pēc zaudējuma norādīja, ka viņu mocījušas veselības problēmas un viņš nebija ēdis vairāk nekā diennakti, raksta “The Guardian”. “Nav šaubu, viņš spēlē labi. Kvalifikācijas pārvarēšana deva viņam pārliecību. Patiesībā es nedomāju, ka es spēlēju tik slikti, vienkārši sāku nogurt,” izteicies Vācijas tenisists, vainojot zaudējumā vēdera vīrusa dēļ novājināto ķermeni.

“Es redzēju, ka piektajā setā viņš sāk nogurt. Es fiziski jutos ļoti labi – sāku spēlēt gudrāk, piespiedu viņu vairāk kustēties,” smaidot savas viltības atklāja latvietis.

Zīmīgi, ka uz žurnālistu norādījumu, ka šis jau ir bijis 11. Vimbldonas turnīrs, kurā Gulbis ņēmis dalību, bet pirmā reize, kad viņš kvalificējies astotdaļfinālam, Gulbis noteicis, ka bijis ilgs ceļš līdz tam, taču izteica cerību, ka priekšā vēl ir četri pieci gadi.

Prieku par Gulbja panākumiem paudusi arī latviešu tenisiste Aļona Ostapenko, kura arī kvalificējusies Vimbldonas turnīra astotdaļfinālam. “Ir lieliski viņu redzēt labā formā. Domāju, ka viņš ir talantīgs spēlētājs un var spēlēt ļoti augstā līmenī,” “sportsnet.ca” citē Ostapenko, kura paudusi cerību, ka ar asotdaļfinālu Gulbja veikums Vimbldonā neapstāsies.

Astotdaļfināla cīņa Gulbim jau pirmdien, un pretim stāsies Japānas tenisists Kei Nišikori, kurš pasaules rangā ir 28. pozīcijā.

1 komentārs
Visvaldis Sīpols
Gulbis jau Zverevam vēdera virusu nepielaida,nevajadzēja iet laukumā ja slims.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Teniss
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti