Jauniešus Biķernieku trasē iepazīstinās ar spīdveja treniņiem

Biķernieku trasē otrdien, 16. maijā, risināsies spīdveja treniņu atvērto durvju diena, lai jaunieši varētu iepazīt sporta veidu un drīzumā, iespējams, sāktu tajā trenēties, ceturtdien informēja pasākuma organizatori. 

Biķernieku trases bāzē gaidīs jebkuru jaunieti vecumā no 10 līdz 16 gadiem, lai iepazīstinātu spīdveja audzēkņiem, treneri un motocikliem. Sezonas atklāšanas treniņā piedalīsies jaunieši, kas jau iepriekšējos gados trenējās spīdvejā un interesentiem gan pastāstīs, gan stadionā parādīs, cik aizraujošs ir šis motosporta veids.

Sadarbība starp Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Biķernieku trasi un Bērnu un jaunatnes centru “IK Auseklis” jauniešiem nodrošina regulārus treniņus un veicina motosporta attīstību. Plānots, ka Latvijas čempionātā junioru konkurencē šogad pēc vairāku gadu pārtraukuma varētu no pieteikt komandu no Rīgas.

Šogad Latvijā ir plānotas divas liela mēroga sacensības spīdvejā. Vienas no tām - spīdveja Grand Prix" - 27.maijā notiks Daugavpilī, bet otras būs 25.jūnijā Biķernieku spīdveja stadionā, kur risināsies Pasaules kausa sacīkstes ar Latvijas komandas dalību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti