Daideru ekipāža tiek uz pjedestāla motokrosa PČ posmā blakusvāģiem

Brāļi Jānis un Lauris Daideri svētdien Ifendikā, Francijā, izcīnīja 3.vietu pasaules čempionāta (PČ) motokrosā posmā blakusvāģu klasē un atguva otro pozīciju kopvērtējumā, liecina "sidecarcross.com" informācija. Abos braucienos Daideru ekipāža finišēja ceturtā.

Summā Daideru rezultāts deva viņiem trešo vietu PČ 7. posmā. Abos braucienos uzvarēja holandietis Etjēns Baks ar latviešu kantētāju Kasparu Stupeli, savukārt otrie bija beļģis Jans Hendriks ar vēl vienu latvieti Elviju Mucenieku, kuri pirmajā braucienā finišēja trešie, bet otrajā braucienā - otrie. Māris Rupeiks/Haralds Kurpnieks pirmajā braucienā finišēja 27., bet otrajā braucienā - 5. vietā, kas summā deva 12. vietu posmā.

Līderi kopvērtējumā joprojām ir beļģis Bens Adriaensens ar holandieti Benu van den Bogārtu, kuri braucienos izcīnīja otro un septīto vietu, nopelnot ceturto vietu posmā. Daideri izmantoja francūža Valentēna Žirū pagājušajā nedēļā Francijas čempionātā gūto traumu, kādēļ šī motobraucēja ekipāža startēt nespēja.

Adriansenam/van den Bogārtam ir 311 punkti, Daideriem - par 72 punktiem mazāk. Ceturtie ir Hendriks/Mucenieks ar 216 punktiem, piektie - Baks/Stupelis ar 204 un septītie - Rupeiks/Kurpnieks ar 170 punktiem.

PČ sezonā ieplānoti 14 posmi, tostarp gada desmitās sacensības būs Ķegumā 11.augustā. Sezonas astotais posms risināsies pēc divām nedēļām Štrasbehenbahā, Vācijā.