Zirne ar 14.vietu sasniedz savu sezonā labāko rezultātu Pasaules kausā kamaniņu sportā

Ulla Zirne svētdien Altenbergas trasē, Vācijā, ieguva 14.vietu un sasniedza sezonā savu labāko rezultātu Pasaules kausa posmos kamaniņu sportā, liecina organizatoru informācija. Latvijas sieviešu izlases līdere Elīza Tīruma uz Altenbergu neaizbrauca kājas traumas dēļ.

Uzvarēja vāciete Natālija Geizenbergere un divas sacīkstes pirms sezonas noslēguma garantēja pirmo vietu kopvērtējumā. Geizenbergere divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 45,585 sekundēm, kas uzvarētājai ļāva par 0,283 sekundēm apsteigt savu tautieti Tatjanu Hifneri. Trešo vietu ieguva vēl viena Vācijas sportiste Dajana Eitbergere, kura Geizenbergerei zaudēja 0,330 sekundes.

Zirne savās sezonā ceturtajās Pasaules kausa sacensībās no uzvarētājas atpalika 1,531 sekundi. Pēc pirmā brauciena Zirne ieņēma 14.vietu, savukārt otrajā braucienā pozīciju noturēja, lai gan sasniedza 15. rezultātu.

Līdzšinējā sezonā labākais rezultāts Pasaules kausa sacensībās 19 gadus vecajai Zirnei bija pirmajā posmā Īglsā, Austrijā, iegūtā 18.vieta.

Jau vēstīts, ka sestdien divnieku sacensībās Andra un Jura Šicu ekipāža izcīnīja 3.vietu, bet Inārs Kivlenieks bija piektais vīriešu sacensībās. Posma noslēgumā svētdien vēl risināsies sacensības sprintā.

Pasaules kausa sezonu kamaniņbraucēji noslēgs nākamajā nedēļas nogalē Sočos, kur vienlaicīgi sadalīs arī Eiropas čempionāta medaļas.