«Zemgale/LLU» svin grūtu uzvaru pār HK «Prizma»

Latvijas hokeja virslīgas spēlē otrdien HK “Prizma” mājās ar 2:3 piekāpās HK “Zemgale/LLU”, liecina organizatoru informācija.

Spēli apņēmīgi iesāka prizmieši, un spēles sākums bija ļoti interesants skatītājiem – rupja spēle un noraidījumi. 15. minūtē zemgalieši atklāja spēles rezultātu – vairākumu veiksmīgi izmantoja Rustams Begovs.

Arī otrajā trešdaļā viesi turēja kanti – pateicoties Valentīna Feoktisova un Raivja Kurņigi vārtu guvumiem jelgavnieki jau varēja justies diezgan komfortabli ar būtisku pārsvaru. Taču līdz trešdaļas beigām Aleksejs Širokovs spēja samazināt rezultāta starpību.

Trešās trešdaļas ievadā Krists Apsītis rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Abas komandas turpināja asu spēli, bagātu noraidījumiem. Par spīti centieniem rezultāts vairs nemainījās, un viesi svinēja uzvaru.

Virslīgas kopvērtējumā līdere ar 47 punktiem 22 mačos ir "Prizma", otrajā ar 44 punktiem 19 spēlēs ir "Mogo", bet trijnieku noslēdz "Zemgale" ar 38 punktiem 22 spēlēs. Tūlīt aiz trijnieka ir pērnā gada čempionvienība "Kurbads" ar 37 punktiem 21 spēlē.

HS "Rīga" ar 30 punktiem ir piektajā vietā, sestā ar 16 punktiem ir "Liepāja", bet līgas pastarīte ar četriem punktiem ir jaunpienācēja "Lido" vienība.