Visi trīs Latvijas hokejistu klubi gūst uzvaras NHL spēlēs

Uzvaras Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs sestdien izcīnīja visi trīs Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi, tomēr uzbrucēji Zemgus Girgensons un Ronalds Ķēniņš rezultativitātes punktus neguva, bet vārtsargs Kristers Gudļevskis ierasti palika uz rezervistu soliņa, liecina NHL informācija.

Girgensona Bufalo "Sabres" guva pēdējos piecus vārtus spēlē un ar 6:3 izbraukumā pieveica Bostonas "Bruins". Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Džeks Eihels un Raiens O'Reilijs, kuri abi pa reizei mača izskaņā iemeta ripu tukšos pretinieku vārtos. Girgensons spēlēja 15 minūtes (14:42), pa vārtiem nemeta un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Savukārt Ronalda Ķēniņa Vankūveras "Canucks" pēc Janika Hansena diviem vārtu guvumiem ar 2:1 mājās pagarinājumā pārspēja Edmontonas "Oilers". Ķēniņš laukumā bija 12 ar pusi minūtes (12:33), pa vārtiem nemeta un spēli arī pabeidza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Tampabejas kluba vārtos Bens Bišops atvairīja 30 no 32 metieniem un "Lightning" ar 5:2 mājās pārspēja Kolumbusas "Blue Jackets". Divus vārtus uzvarētājiem guva Stīvens Stemkoss.

Nākamo spēli Bufalo "Sabres" aizvadīs pirmdien mājās pret Vašingtonas "Capitals", kad Vankūveras klubu savukārt savā laukumā pret Losandželosas "Kings" gaidīs šogad pēdējā spēle. Arī Gudļevskim cerības tikt laukumā jāatliek līdz pirmdienai, kad "Lightning" uzņems Monreālas "Canadiens" hokejistus.