Tirdzniecībā jau pieejamas biļetes uz atsevišķām pasaules hokeja čempionāta spēlēm

No 12. decembra plkst. 10.00 tirdzniecībā jau pieejamas biļetes uz 2023. gada pasaules hokeja čempionāta spēlēm, kas norisināsies Rīgā, informē čempionāta orgkomitejas Komunikācijas daļas vadītājs Edgars Gaross.

Līdz šim tirdzniecībā bija iespējams iegādāties tikai dienas spēļu komplektus, bet nu ir iespēja ietaupīt naudu un nopirkt biļeti uz konkrētu spēli.

Kā pārliecinājās LSM.lv, lētākās biļetes uz Latvijas izlases spēlēm maksā 49 eiro, bet dārgākās – 135 eiro.
Uz Latvijas izlases spēlēm būs pieejamas biļetes arī ceturtajā kategorijā jeb stāvvietā. Šīs  biļetes varēs iegādāties ne ātrāk kā nākamā gada martā. Biļetes uz Latvijas spēlēm šajās vietās maksās 25 eiro, vēsta Gaross.

Tikmēr Tamperē, Somijā, kur spēles aizvadīs A grupa, publiskā dienas biļešu tirdzniecība startēja 21. novembrī. Vienu spēļu biļešu tirdzniecība Tamperē uzsāksies nākamā gada sākumā.

Pasaules čempionāts hokejā norisināsies divās pilsētās – Rīgā un Tamperē – no 2023. gada 12. līdz 28. maijam. Latvijas valstsvienība tiksies ar Kanādas, Slovākijas, Čehijas, Norvēģijas, Slovēnijas, Kazahstānas un Šveices izlasēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti