SKA septītajā mačā uzveic CSKA un iekļūst KHL finālā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences fināla sērijas septītajā mačā otrdien Sanktpēterburgas SKA komanda izbraukumā ar rezultātu 3:2 uzveica Maskavas CSKA vienību, liecina rīkotāju informācija.

Mača pirmajā periodā SKA labā vārtus guva Iļja Kovaļčuks un Artemijs Panarins, izvirzot viesu komandu 2:0 vadībā.

Otrajā trešdaļā CSKA izdevās atspēlēties, kad pa reizei precīzi meta Aleksandrs Radulovs un Stefans De Kosta.

Trešā perioda vidū SKA rindās uzvaras vārtus guva Patriks Tūresens.

Rietumu konferences fināla sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām SKA hokejisti atspēlējās no 0:3, uzvarēja nākamās četras spēles pēc kārtas un ar 4:3 galā pārspēja CSKA komandu. Sanktpēterburgas komanda ir pirmā KHL septiņu gadu vēsturē, kas sērijā spējusi uzvarēt, atspēlējoties no 0:3.

Gagarina kausa izcīņas finālā SKA spēlēs pret Kazaņas "Ak Bars", kas Austrumu konferences fināla sērijā ar 4:1 uzvarēja Novosibirskas "Sibirj".

CSKA uzvarēja regulārajā čempionātā, sakrājot 139 punktus 60 mačos, savukārt SKA palika otrā ar 123 punktiem.