«Sabres» nepilnā minūtē zaudē trīs vārtus un piekāpjas Toronto «Maple Leafs»

Bufalo “Sabres” vienība pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 2:4 piekāpās Toronto “Maple Leafs”, tādējādi ciešot nu jau trešo zaudējumu pēc kārtas. Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons ar rezultativitāti šajā mačā neizcēlās.

Girgensons laukumā pavadīja desmit minūtes un 38 sekundes, šajā laikā neizdarot nevienu metienu pa vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus. Viņš nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” neveiksmju cēlonis bija ļoti vāji aizvadītā spēles pirmā trešdaļa. Kad bija aizvadītas ‘četras minūtes un 26 minūtes, ar vārtus “Maple Leaf” labā guva Leo Komarovs. Pēc 35 sekundēm otrais gols – šoreiz Ostons Metjūzs, bet vēl pēc astoņām sekundēm ar vārtu guvumu izcēlās Džeimss van Rimsdaiks. Tādējādi “Sabres” nepilnas minūtes laikā zaudēja trīs vārtus.

Pēc trīs vārtu zaudējuma “Sabres” nomainīja vārtsargu. Robinu Lēneru nomainīja Anderss Nilsons.

Otrajā periodā Braiens O’Railijs spēja vārtu starpību samazināt, taču trešajā trešdaļā Nazems Kadri spēja panākt rezultātu 1:4. Tiesa gan, Džeks Aikels spēja samazināt rezultāta starpību, taču pirmās trešdaļas neveiksmīgās minūtes efektu vairs nekas nespēja glābt.

“Sabres” ar 79 gūtiem punktiem 76 spēlēs šobrīd ir NHL Austrumu konferences 14 vietā. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs jau trešdien, uzņemot Monreālas “Canadiens”.