Roberta Bukarta simtajā spēlē izlasē sāpīgs zaudējums pret Franciju

Latvijas hokeja izlase Dānijā notiekošajā “Euro Ice Hockey Challenge” turnīrā piektdien ar 3:5 piekāpās Francijas izlasei, savukārt Latvijas U-18 izlase ar 3:2 uzvarēja Norvēģijas vienaudžus, liecina organizatoru informācija.

Dānijā notiekošajā turnīra spēlē, kas uzbrucējam Robertam Bukartam kļuva par 100. spēli izlases sastāvā, Latvijas valstsvienība jau pirmajā trešdaļā ielaida trīs vārtus, kad precīzi bija Stefans da Kosta, Eliots Bertons un Gijoms Leklers.

Tikai otrās trešdaļas vidū rezultāta stapību nedaudz samazināt izdevās Artūram Salijai, taču prieki nebija ilgi, jo Tims Bozons atjaunoja trīs vārtu starpību. Pirms perioda beigām gan precīzs bija Linards Mazurs-Mago, taču Latvija vēl joprojām palika iedzinējos.

Trešā trešdaļa iesākās jau uz ļoti pozitīvas nots – pie pirmā vārtu guvuma izlasē tika “Optibet” hokeja līgas komandas “Liepāja/Optibet” spēlētājs Egils Kalns, samazinot vārtu starpību līdz minimumam. Taču Latvijas cerībām atspēlēties punktu pielika Entonija Reka vārtu guvums.

Pēdējā šī turnīra spēle tiks aizvadīta sestdien, kad spēkiem mērosies Latvija un mājiniece Dānija. Turnīra ievadā Latvija ar 6:1 sagrāva Austriju.

Tikmēr Liepājā Četru nāciju turnīra otrajā spēlē Latvijas jaunieši pārspēja vienaudžus no Norvēģijas ar rezultātu 3:2. Ar vārtu guvumiem Latvijas U-18 izlases labā izcēlās Nauris Sējējs, Rihards Liģis un Kristaps Skrastiņš.

Turnīra iesākumā Latvija sagrāva Austriju ar 4:0, bet sestdien priekšā cīņa ar Dānijas vienaudžiem.