Rīgas «Dinamo» uzvar pagarinājumā un pārtrauc zaudējumu virkni

Rīgas "Dinamo" svētdien izbraukumā Ņižņekamskā ar 2:1 pagarinājumā uzvarēja vietējo "Ņeftehimik" un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), liecina rīkotāju informācija. "Dinamo" abus vārtus guva Marcela Hosa, bet aizsargus Arvīdu Reķi un Georgiju Pujacu spraigās cīņas gaitā noraidīja līdz spēles beigām.

Vadībā mājinieki izvirzījās otrās trešdaļas sākumā, kad Maksims Truņevs saņēma ripu no aizvārtes un trāpīja Mikaela Telkvista sargāto vārtu tuvajā stūrī. Līdz perioda beigām "Dinamo" rezultātu izlīdzināja - Sandis Ozoliņš ātrā uzbrukumā iespēlēja ripu vārtu priekšā Hosam, kurš bija ātrāks par aizsargiem un raidīja ripu vārtos. Perioda izskaņā līdz spēles beigām par sitienu pretiniekam ar ceļgalu noraidīja Reķi, kurš saņēma arī piecu minūšu sodu.

"Dinamo" izturēja lielo skaitlisko mazākumu, bet vēlreiz nonāca tādā pašā situācijā. Vēl pirms pēdējās trešdaļas vidus par uzbrukumu pretiniekam galvā noraidījumu līdz spēles beigām un piecu minūšu sodu saņēma Pujacs. Taču viesu aizsardzība izturēja arī šo pārbaudījumu, bet pagarinājuma 2. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, kad pēc Ozoliņa piespēles Hosa spēcīgi un precīzi no iemetiena apļa trieca ripu Meta Daltona sargātajos vārtos.

Četru spēļu izbraukuma pēdējās divas cīņas "Dinamo" aizvadīs otrdien Magņitogorskā pret "Metallurg" un ceturtdien Čeļabinskā pret "Traktor". KHL Rietumu konferencē "Dinamo" ieņem 4.vietu ar 40 spēlēs gūtiem 72 punktiem.