Rīgas «Dinamo» pēdējo izbraukumu sāk ar zaudējumu Hantimansijskā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 3 mēnešiem.

Sezonā pēdējo izbraukuma spēļu sēriju Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Rīgas "Dinamo" trešdien sāka ar zaudējumu 1:2 Hantimanijskā pret "Jugra", liecina KHL informācija. Karjerā simtos vārtus KHL guva Lauris Dārziņš, tomēr tas rīdzinieku kontā bija vienīgais precīzais metiens.

Dārziņš otrajā trešdaļā atklāja rezultātu, tomēr "Jugra" vēl līdz pēdējam pārtraukumam iemeta divas ripas un pēdējā periodā minimālo pārsvaru noturēja.

"Jugra" pirmajā trešdaļā vairāk kontrolēja ripu un uzbruka, tomēr nopietnu draudu Jakuba Sedlāčeka sargātajiem vārtiem bija maz. Savukārt otrajā periodā viesi izmantoja savu iespēju pretuzbrukumā - Edgara Kuldas metienu atvairīja vārtsargs Aleksandrs Šaričenkovs, toties Dārziņš tika pie atlēkušās ripas un raidīja to tukšā vārtu stūrī.

Laukuma saimnieki līdz pārtraukumam gan spēja pārņemt vadību. Andrejs Ankudinovs noslidoja pa gala līniju un iemeta vārtu tuvajā augšējā stūrī, savukārt Andrejs Aleksejevs no ērtas pozīcijas uzbrukuma zonas vidū vadībā jau izvirzīja "Jugra". Mača beigās "Dinamo" neizdevās izglābties arī, aizstājot vārtsargu ar laukuma spēlētāju.

Izbraukuma turpinājumā "Dinamo" piektdien spēlēs Jekaterinburgā pret "Avtomobilist" un svētdien Astanā pret "Baris". Līdz sezonas beigām rīdziniekiem vēl atliks divas spēles mājās 16. un 18.februārī pret Toljati "Lada" un Ņižņekamskas "Ņeftehimik".

Pirms sezonas pēdējām četrām spēlēm "Dinamo" ar 54 punktiem joprojām ir pārliecinoši pēdējā -14.- vietā Rietumu konferencē, no priekšpēdējās pozīcijas atpaliekot astoņus punktus.