Rīgas «Dinamo» atspēlējas Bratislavā un izcīna trešo uzvaru pēc kārtas

Rīgas "Dinamo" ceturtdien Slovākijā atguvās no divu vārtu deficīta un izcīnīja uzvaru 4:3 pār Bratislavas "Slovan", informēja rīkotāji. "Dinamo" hokejisti izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas un pārtrauca mājinieku četru panākumu sēriju.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Mets Robinsons, bet Marcels Hosa dzimtajā Slovākijā iemeta vienus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles. Vieni vārti Latvijas komandā bija arī Kaila Vilsona rēķinā. "Dinamo" otrajā trešdaļā nonāca zaudētājos ar 1:3, taču spēja līdz perioda beigām rezultātu izlīdzināt, bet pēc pēdējā pārtraukuma izvirzījās vadībā, gūstot uzvaras vārtus.

Rezultātu atklāja mājinieki, kad Tomāšs Netiks pirmās trešdaļas vidū saņēma piespēli tukša vārtu stūra priekšā. Īpaši rezultatīvs izvērtās otrais periods, kura sākumā Mihels Miklīks ātrā "Slovan" uzbrukumā pirmais tika pie rīdzinieku vārtsarga Mikaela Telkvista atsistās ripas un panāca mājiniekiem divu vārtu pārsvaru.

Taču Hosa ātri rezultāta starpību samazināja, vārtu priekšā nospēlējot individuāli meistarīgi. Trīs "Dinamo" hokejistu noraidījumu sērija ļāva "Slovan" atjaunot divu vārtu pārsvaru, spēlējot piecatā pret trim pretiniekiem. Ar metienu no zilās līnijas Telkvistu pārspēja Martins Štainohs.

Savukārt Robinsons skaitliskajā vairākumā ar metienu no zilās līnijas samazināja rezultāta starpību līdz minimumam - 2:3. Nepilnas divas minūtes pirms trešdaļas beigām Hosa nogādāja ripu vārtu priekšā, kur Vilsons pārspēja mājinieku vārtsargu Jaroslavu Janusu, un rezultāts kļuva neizšķirts.

Pirmo reizi vadībā "Dinamo" izvirzījās trešajā periodā - Robinsons no zilās līnijas pietuvojās iemetiena aplim un raidīja ripu vārtu tālajā augšējā stūrī. Ātrā un enerģiskā spēlē vārtus turpinājumā apdraudēja abas komandas, taču rezultāts vairs nemainījās.

No Bratislavas "Dinamo" hokejisti dosies uz Prāgu, kur divu spēļu izbraukuma otrajā cīņā pirmdien tiksies ar "Lev". Oktobrī vienīgo atlikušo mājas spēli Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) rīdzinieki aizvadīs nākamo trešdien "Arēnā Rīga" pret Maskavas CSKA. Pēdējās divās spēlēs pirms izbraukuma "Dinamo" mājās izcīnīja uzvaras pār Ņižņekamskas "Ņeftehimik" un pagarinājumā pār Magņitogorskas "Metallurg".

KHL spēle:

Bratislavas "Slovan" - Rīgas "Dinamo" 3:4 (1:0, 2:3, 0:1)

Vārtus guva: Tomāšs Netiks, Mihels Miklīks, Martins Štainohs - Mets Robinsons 2, Marcels Hosa, Kails Vilsons

Vārtsargi: Jaroslavs Januss - Mikaels Telkvists