Rīgas «Dinamo» ar zaudējumu «Spartak» hokejistiem noenkurojas pēdējā vietā

Rīgas "Dinamo" izbraukumā Krievijā trešdien ar 2:5 zaudēja Maskavas "Spartak" vienībai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina KHL informācija. Neveiksme rīdziniekiem atstāja tikai teorētiskas cerības sezonu noslēgt augstāk par pēdējo vietu Rietumu konferencē.

Abus vārtus rīdziniekiem guva ceturtās maiņas uzbrucējs Emīls Ģēģeris. Otrās trešdaļas beigās ielaiduši divus vārtus, "Dinamo" nonāca zaudētājos ar 2:4 un pēdējā periodā pietrūka apņēmības vērst situāciju par labu.

Spēkos līdzvērtīgajā pirmajā trešdaļā "Spartak" izdevās atklāt rezultātu skaitliskajā vairākumā, ko nepilnas trīs minūtes pirms pārtraukuma realizēja Ville Lajunens. Viesiem gan pietika ar nepilnu minūti, lai Ģēģeris atjaunotu rezultāta līdzsvaru.

Rīdzinieki spēlēja itin disciplinēti aizsardzībā un nepalika arī bez vārtu gūšanas iespējām, tomēr otrajā trešdaļā vēlreiz nonāca iedzinējos. Pēc ripas rikošeta no tiesneša "Spartak" labā pozīcijā turpināja uzbrukumu un Artjoms Voroņins no vārtu priekšas raidīja ripu pāri vārtsargam Jānim Kalniņam. Tomēr "Dinamo" ceturtās maiņas neatlaidība nepalika neatalgota - cīņā vārtu priekšā Ģēģeris trāpīja pa gaisā esošu ripu un panāca 2:2.

Noslēgt neizšķirti arī otro trešdaļu gan neizdevās - "Spartak" apspēlēja viesu aizsardzību un uzbrukumu ar metienu tukšā vārtu stūrī noslēdza Igors Mironovs, bet, spēlējot četratā pret četriem, mājiniekiem Aleksandrs Hohlačevs nodrošināja 4:2 pārsvaru.

Neveiksmīgi Latvijas komanda sāka arī pēdējo trešdaļu, un jau pēc nospēlētas pusminūtes Kalniņa atsisto ripu acumirklī vārtos raidīja Kirils Koļcovs. Kalniņu vārtos aizstāja Mants Armalis. Ripa arī trešo reizi nonāca "Spartak" vārtos, taču Miks Indrašis nospēlēja nevis ar nūju, bet kāju, tādēļ rezultāts nemainījās.

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs piektdien Helsinkos pret "Jokerit", ar ko divas dienas vēlāk jau tiksies Rīgā. Pēc olimpiskā turnīra pauzes rīdziniekiem sezonā pēdējās divas spēles atliks aizvadīt februāra un marta mijā.

KHL turnīra tabulā Latvijas komanda ar 52 spēlēs gūtiem 44 punktiem arvien ir pēdējā vietā Rietumu konferencē un līgas kopvērtējumā.