Pēcpusdiena

Bērnu drošība vasarā: pieci jautājumi, kas jāpārrunā ar bērniem

Pēcpusdiena

Marija Micķeviča aizrautīga kolekcionāre

No šodienas pasaules hokeja čempionāta spēles var apmeklēt klātienē

Pirms tirdzniecības beigām uz Latvijas-Vācijas hokeja spēli pārdod trešdaļu biļešu

Vēl pirms biļešu tirdzniecības beigām otrdien uz Latvijas un Vācijas izlašu spēli pasaules hokeja čempionātā bija pārdotas apmēram 800 biļetes, Latvijas Radio pastāstīja vietējās rīcības komitejas vadītājs Edgars Buncis. Tā ir apmēram trešdaļa no "Arēnā Rīga" pieļaujamā maksimālā skatītāju skaita pandēmijas apstākļos.

Ir daudz jautājumu par sertifikāta iegūšanu, jo ne visi dati uzreiz bija atrodami datubāzē, kas tiek papildināta dienas gaitā, teica Buncis. Tādēļ sertifikātu ar atkārtotu mēģinājumu var saņemt tie, kam no rīta tas nebija iespējams. Citi apliecinājumi, piemēram, potēšanās pase personas vakcinācijas datu apliecināšanai nav derīga, jo valdības lēmums tādu iespēju neparedz.

Biļešu tirdzniecības un sertifikāta izdošanas sistēmas darbojas autonomi, tādēļ biļeti var iegādāties arī bez sertifikāta, taču tas būs jāuzrāda pie ieejas arēnā. Tā kā biļetes ir personalizētas, reiz iegādātu biļeti cits līdzjutējs nevar izmantot. 

Divi līdzjutēji paspēja iegādāties biļetes arī uz Somijas un Kanādas spēli, kas risinājās pusdienā. Savukārt trīs Slovākijas fani saņēma atteikumu, lai arī ilgāku laiku dzīvo Latvijā, jo viņu vārdi Latvijas Covid-19 sertifikāta sistēmā nebija atrodami. 

Epidemioloģisko ierobežojumu dēļ "Arēnā Rīga" spēles drīkst apmeklēt līdz 2660 skatītājiem, lai gan tribīņu ietilpība ir gandrīz četras reizes lielāka. Skatītājus arēnā ielaiž 45 minūtes pirms mača sākuma. 

No 1. jūnija var klātienē apmeklēt Rīgā notiekošā 2021. gada pasaules čempionāta hokejā spēles. Līdzjutēji biļetes var iegādāties pasaules čempionāta oficiālajā vietnē "2021.iihfworlds.com/lv", pirms tam vietnē "covid19sertifikats.lv" pārliecinoties, vai ir sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Skatītājiem būs jāuzrāda biļešu kontrolierim personalizēta ieejas biļete, kurā norādīts biļetes lietotāja vārds un uzvārds, kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Latvijas hokeja līdzjutēji otrdien vēl pirms spēles pret Vāciju pulcējās pie viesnīcas, kur izmitināti valstsvienības spēlētāji. Ar hokeja krekliem mugurā un taurēm, karogiem rokā fani pavadīja Latvijas izlasi ceļā pret Vācijas valstsvienību.

Gluži kā pirms čempionāta prognozēts, Latvijas iekļūšanu ceturtdaļfinālā izšķirs spēle otrdien pret Vāciju, ko tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv. Pirmsspēles studija sāksies plkst. 19.30.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti