NHL latviešu derbijs noslēdzas ar Balcera uzvaru pār Girgensonu

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulāras sezonas spēlē otrdien tikās Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" un Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres". Latviešu derbijs noslēdzās ar "Sharks" uzvaru (5:3), liecina NHL informācija.

Balcers komandas uzvarā spēlēja 17 minūtes un 37 sekundes, no kurām tieši pusotru minūti skaitliskajā mazākumā. Balcers veica četrus metienus, atdeva divas rezultatīvas piespēles un pielietoja divus spēka paņēmienus. Spēli liepājnieks noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +3.

Balcers rezultatīvu piespēli atdeva otrā perioda ievadā, teicamā pozīcijā izkārtojot Tomāšu Hertlu. Tobrīd rezultāts kļuva 3:1 "Sharks" labā.

Balcers atdod sezonas pirmo rezultatīvo piespēli

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Trešajā periodā Balcers vēlreiz asistēja Hertlam, kurš pēc varena reida panāca 5:2.

Balcers otro reizi asistē Hertlam

Balcers šosezon līdz šim guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja nepilnas 16 minūtes (15:43), no kurām minūti (1:09) vairākumā un 29 sekundes mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus, spēli noslēdzot ar negatīvu +/- koeficientu -1.

Girgensons šosezon guvis trīs vārtus un atdevis tikpat rezultatīvas piespēles.

Šis bija pirmais NHL latviešu derbijs pēdējo divu sezonu laikā.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 12 punktiem deviņās spēlēs ieņem ceturto vietu NHL Rietumu konferencē. Savukārt "Sabres" pēc deviņām spēlēm ir septītie NHL Austrumu konferencē. Viņi iekrājuši 11 punktus.

Ceturtdien "Sabres" viesos spēlēs pret šīs sezonas jaunpienācējiem Sietlas "Kraken", kamēr "Sharks" uzņems Sentluisas "Blues".