Merzļikinam otrajā NHL spēlē zaudējums papildlaikā; Bļugera komandai uzvara

Pie vārtu sargāšanas Nacionālajā hokeja līgā piektdien otro reizi karjerā tika Elvis Merzļikins, taču Kolumbusas “Blue Jackets” papildlaikā ar 2:3 piekāpās Čikāgas “Blackhawks”. Tikmēr Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 4:2 uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Merzļikins spēlē pret “Blackhawks” atvairīja 30 no 33 metieniem un palīdzēja savai komandai nopelnīt punktu.

15. minūtē rezultātu atklāja Čikāgas vienība, kad Elvja sargātos vārtus ieņēma Dreiks Kadžjula. Otrajā trešdaļā Pjērs Luks Dibuā rezulotātu izlīdzināja, bet trešā perioda sākumā Markuss Nutivāra izvirzīja Kolumbusu vadībā. Pārsvaru gan noturēt neizdevās, un 49. minūtē Alekss Debrinkats realizēja vairākumu, panākot neizšķirtu 2:2.

Papildlaikā jau pirmajā minūtē ripa rikošetā no Džonatana Teivza ieslīdēja Mezļikina sargātajos vārtos, un Elvim diemžēl arī otrajā spēlē zaudējums.

Pēc spēles Merzļikins žurnālistiem atklāja, ka šāds spēles rezultāts nav bijis tāds, uz kuru viņš cerējis, tomēr šoreiz nospēlējis labāk, nekā savā NHL debijas spēlē. Elvis atklāja, ka ir bijis nervozs šajā spēlē un solīja turpināt smagi strādāt.

Jāatgādina, ka savā debijas spēlē NHL Merzļikins piedzīvoja zaudējumu ar 2:7 piekāpjoties Teodora Bļugera pārstāvētajai Pitsburgas “Penguins” vienībai. Elvis debijas spēlē atvairīja 33 no 40 metieniem.

“Blue Jackets” šobrīd NHL Austrumu divīzijā ar septiņiem punktiem septiņās spēlēs ir desmitajā pozīcijā. Nākamo spēli Kolumbusas komanda aizvadīs jau sestdien, uzņemot Ņujorkas “Islanders”.

Tikmēr piektdien piekto uzvaru pēc kārtas guva Pitsburgas “Penguins”, kas ar 4:2 uzvarēja Dalasas “Stars”.

Bļugers laukumā pavadīja 15 minūtes un 48 sekundes, statistikas ailītēs atzīmējoties ar vienu spēka paņēmienu, 25% uzvarētu iemetienu un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai otrās trešdaļas sestajā minūtē, kad Rope Hincs izvirzīja vadībā “Stars” vienību, laukumā atrodoties tieši Bļugera maiņai. Džareds Makkans gan rezultātu drīz izlīdzināja. Trešajā trešdaļā Kriss Letangs panāca jau 2:1 Pitsburgas labā, un Patriks Hornkvists pārsvaru vēl palielināja. Džons Klinbergs gan atjaunoja spēles intrigu, gūstot vārtus Dalasas labā, taču 22 sekundes līdz spēles beigām Letangam vēl viens vārtu guvums, un uzvara 4:2.

“Penguins” šobrīd Austrumu konferences turnīra tabulā ar astoņās spēlēs sakrātiem 12 punktiem ierindojas otrajā pozīcijā, piekāpjoties vien Zemgus Girgensona pārstāvētajai Bufalo “Sabres” vienībai. Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā vienība aizvadīs sestdien, krustojot nūjas ar Vegasas “Golden Knights”.