Sporta studija

Guntis Indriksons: Mums ir atrasts investors Barona ielas stadionam

Sporta studija

Reinis Nitišs: Šogad piedalīšos vēl Latvijas posmā un tad koncentrēšos nākamajam gadam

Kirovs Lipmans: Tā ir necieņa pret valsti, pamest trenera amatu pirms tik svarīga turnīra

Lipmans par Beresņevu: Viņš tik ļoti nemīl savu valsti

Latvijas hokeja izlasei jauns treneris. Nedēļu pirms olimpiskā kvalifikācijas turnīra Latvijas Hokeja federācija (LHF) saņēmusi nu jau bijušā valstsvienības vadītāja Leonīda Beresņeva atlūgumu.

Treneris savu lēmumu pamato ar LHF saistību nepildīšanu, bet LHF prezidents Kirovs Lipmans traģēdiju notikušajā nesaskata – ar izlasi kopā jau ir jaunais treneris Haralds Vasiļjevs.

“Manā uztverē nekāda panika nevarētu būt – viss iet pēc plāna,” tā LTV “Sporta studijā” atklāja Lipmans. Viņš pauda prieku, ka LHF ir izdevies visu sakārtot pirms turnīra un tam ir labi sagatavojušies.

Atnācis Beresņevs pie Lipmana, sācis runāt par naudām. Prezidents teica, ka atnāks no atvaļinājuma grāmatvede un viss tiks samaksāts. Runa bijusi par 10 000 eiro lielo algu. “Man tāda sajūta, ka tas ir pasūtījums,” pauda Lipmans.

“Vajag tik ļoti nemīlēt savu valsti, lai tad, kad mazāk ar nedēļu palicis līdz turnīram, viņš nāk runāt par naudu,” bargs bija LHF prezidents.

Izlases līderi jau iepriekš teikuši, ka Beresņevs esot jāatlaiž, jo neesot apmierinājusi trenera uzvedība un tas, ka viņš nav bijis pietiekami stingrs. Taču pašam Lipmanam esot bijusi pret Beresņevu ļoti laba attieksme, tāpēc bijusi tik sāpīga viņa rīcība.

Ja Latvijas hokeja valstsvienība neiegūs olimpisko ceļazīmi, Lipmans sola nevienu nevainot. Taču viņš redz, ka šis uzdevums ir izpildāms.

Viņš izteica pateicību Vasiļjevam, ka viņš tik ātri pieslēdzās. “Tā ir liela atbildība – uzņemties izlases vadību nedēļu pirms turnīra,” pauda Lipmans.

“Es mēģināju runāt pa telefonu ar Beresņevu,” atklāja Lipmans, taču sarunas ne pie kā nav novedušas.

LHF prezidents atklāja, ka atmosfēra izlasē ir ļoti laba un arī apstākļi esot labi. Viņaprāt, tagad nevajagot saasināt šo jautājumu.

Runājot par hokeja attīstību, Lipmans nosodīja valsti, kas 25 gadu laikā nav varējusi uzcelt nevienu halli, un izlases puiši nekur nejūtoties kā mājās.

LHF prezidents pastāstīja, ka labprāt atdotu savu krēslu jebkuram, kurš būtu gatavs nākt un strādāt. Viņam ir savs bizness, par kuru viņš ir ļoti apmierināts.

Olimpiskā kvalifikācijas turnīra tiešraides varēs skatīties LTV7 un tiešraidē tīmeklī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti