«Liepājas» hokejisti uzvar HK «Prizma»

“Liepājas” hokejisti otrdien Latvijas hokeja virslīgas spēlē ar 3:2 spēja uzvarēt HK “Prizma”, liecina organizatoru informācija.

Rezultātu 12. minūtē atklāja Kristaps Riekstiņš, izvirzot “Prizmu” vadībā, taču pirmās trešdaļas beigās Aleksandrs Visockis spēja panākt izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas ievadā liepājniekus komfortablā vadībā izvirzīja Bruno Zabis un Romāns Nekļudovs, un tikai sešas minūtes līdz spēles beigām Artūrs Apfelbaums spēja samazināt rezultāta starpību, taču tas “Prizmu” no zaudējuma neglāba.

Turnīra tabulā līderpozīcijās ar 69 punktiem 31 spēlē ir “Mogo”, kam ar 62 punktiem seko “Kurbads”, bet trijnieku noslēdz “Zemgale/LLU” ar 60 punktiem. “Prizma” ar 59 punktiem ir ceturtajā vietā, piektajā ar 45 punktiem ir “Liepāja”, bet HS “Rīga” ar 43 punktiem ir sestajā pozīcijā. “Lido” nemainīgi ieņem līgas pastarīša lomu, sakrājot vien četrus punktus.

Pamatsacensības strauji tuvojas beigām, bet izslēgšanas turnīrā piedalīsies četras labākās komandas.

Pērn Latvijas čempiona tituls tika HK “Kurbads” vienībai.